RG: Martin nestačil na Opelku

Andrej Martin neuspel v prvom kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros (14 440 500 EUR, antuka vonku). S nasadenou tridsaťdvojkou Američanom Reillym Opelkom prehral 3:6, 2:6, 4:6 za 112 minút. Jeho maximom na parížskej antuke zostáva tretie kolo z roku 2016.

31. 05. 2021

Molčan: Turnaj v Belehrade bol pre mňa obrovská skúsenosť

Alex Molčan má za sebou prelomový týždeň vo svojej kariére. Na turnaji ATP 250 v Belehrade nastúpil ako kvalifikant bez jediného víťazstva na hlavnom okruhu, no prepracoval sa až do finále. Aj v záverečnom zápase na turnaji odohral proti domácej hviezde a nasadenej jednotke Novakovi Djokovičovi kvalitné stretnutie, podľahol mu 4:6, 3:6.

RG: Gombos prehral v prvom kole

Norbert Gombos neuspel v prvom kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros (14 440 500 EUR, antuka vonku). Dvanástemu nasadenému Španielovi Pablovi Carrenovi-Bustovi podľahol 3:6, 4:6, 3:6 za 103 minút. Na parížskej antuke tak nenadviaže na vystúpenie z minulého roka, keď postúpil do tretieho kola a dosiahol najväčší úspech na podujatí veľkej štvorky.

30. 05. 2021

Molčan vzdoroval aj Nolemu!

Alex Molčan prehral vo finále turnaja ATP 250 v Belehrade (511 000 EUR, antuka vonku). Ako kvalifikant podľahol v sobotu najvyššie nasadenému hráčovi podujatia a úradujúcej svetovej jednotke domácemu Novakovi Djokovičovi 4:6, 3:6 za 89 minút. Zverenec trénera Ladislava Simona a kondičného Dávida Olasza dosiahol aj napriek prehre životný úspech. V srbskej metropole si najskôr pripísal svoje prvé víťazstvo v hlavnej súťaži na okruhu ATP a postupne sa prepracoval až do finále. Ako zdolaný finalista získal 150 bodov do rebríčka ATP, čo ho katapultuje o vyše sedemdesiat priečok nahor. V novom vydaní renkingu bude figurovať na 181. mieste.

29. 05. 2021

Alex Molčan je vo finále!

Alex Molčan sa prebojoval do finále dvojhry na antukovom turnaji ATP 250 v Belehrade (511 000 EUR, antuka vonku). V piatkovom semifinále vyradil v pozícii kvalifikanta ôsmeho nasadeného Argentínčana Federica Delbonisa 4:6, 6:4, 6:4 za 161 minút. Čisto slovenské finále sa však v srbskej metropole konať nebude, Andrej Martin prehral s domácou nasadenou jednotkou Novakom Djokovičom.