V kvalifikácii 14 Sloveniek

V kvalifikácii druhého turnaja ITF WTT W15 v Bratislave (22. - 28. marca) sa predstaví štrnásť domácich hráčok. V prvom kole eliminácie si zahrá osem Sloveniek, ktoré sa do pavúka dostali priamo (Laura Bérešová, Laura Svatíková, Nina Ďarmatiová, Timea Jarušková, Martina Marušinová, Natália Slabá, Sofia Milatová, Alica Rusová) a šesť hráčok, ktorým Slovenský tenisový zväz udelil voľnú kartu (Mia Chudejová, Nikola Daubnerová, Salma Drugdová, Yvonna Žuffová, Irina Balus a Anika Jašková). Kvalifikačné boje začínajú prvým kolom v NTC aréne v pondelok od 10.00 h.

21. 03. 2021

ITF WTT W15: Titul vo dvojhre získala Češka Nosková

Česká tenistka Linda Nosková sa stala víťazkou dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Vo finále si poradila s krajankou a nasadenou trojkou Terezou Smitkovou, ktorú zdolala 4:6, 7:6(4), 7:5 za 155 minút. Šestnásťročná hráčka získala svoj prvý titul vo dvojhre medzi ženami na okruhu ITF.

K. Kužmová skončila v semi

Katarína Kužmová nezabojuje o titul vo dvojhre na prvom turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Držiteľka voľnej karty ťahala v semifinále za kratší koniec v súboji so šestnásťročnou Češkou Lindou Noskovou. Zverenka trénera Jána Sabovčíka a kondičného Ladislava Olasza jej podľahla 5:7, 4:6 za 85 minút. Devätnásťročnej hráčke NTC nepomohlo k víťazstvu ani 10 es. Súperke ponúkla štyri brejkbalové možnosti a tá bola v ich premieňaní stopercentná. Nosková zabojuje na bratislavskom turnaji o svoj prvý singlový titul medzi ženami na okruhu ITF.

20. 03. 2021

Šramková nezabojuje o titul

Rebecca Šramková sa neprebojovala do finále dvojhry na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Jednotka turnaja nestačila v semifinálovom zápase na tretiu nasadenú Češku Terezu Smitkovú a podľahla jej 4:6, 6:7(5) za 130 minút. Zverenka trénera Michala Mertiňáka a kondičného Dávida Olasza viedla v úvodnom sete bohatom na brejky 2:0, 3:2 aj 4:3, no napokon v ňom ťahala za kratší koniec.

ITF WTT W15: Víťazkami štvorhry Malyginová s Robbeovou

Estónsko-francúzska dvojica Elena Malyginová s Alice Robbeovou získali titul vo štvorhre na turnaji ITF WTT W15 v Bratislave. Vo finále si poradili so slovinsko-chorvátskym párom Nina Potočniková, Iva Primoračová a zvíťazili 7:6(2), 6:2 za 91 minút. Pre Malyginovú je to štvrtý deblový titul medzi ženami na okruhu ITF, dvadsaťročná Francúzka Robbeová sa teší zo zisku prvého titulu.

Všetky dôležité informácie, program, pavúky, výsledky, fotografie, livescore a livestream nájdete na oficiálnej stránke turnaja www.itfwttba.sk.