Pokorný s Palovičom o titul!

Lukáš Pokorný s Lukášom Palovičom zabojujú o svoj prvý mužský titul vo štvorhre na turnaji ITF WTT M15 Bratislava 2020. V semifinálovom zápase si poradili s rakúsko-chorvátskou dvojicou Filip Misolic, Frane Ninčevič 6:3, 7:6(1) za 74 minút. Zverenci trénerov Milana Martinca a Ľubomíra Kurhajca si v zápase ani raz nestratili servis, odvrátili všetkých šesť brejkbalov. Vo finále sa stretnú so štvrtým nasadeným rusko-ukrajinským párom Arťom Dubrivnij, Vadym Ursu.

27. 11. 2020

Pokorný s Palovičom v semi

Lukáš Pokorný s Lukášom Palovičom postúpili už do semifinále štvorhry na turnaji ITF WTT M15 Bratislava 2020. Vo štvrťfinále si hladko poradili s tretím nasadeným ruským párom Bogdan Bobrov, Savrijan Danilov 6:3, 6:3 za necelú hodinu. Hráči NTC a držitelia voľnej karty na bratislavskom turnaji sa v súboji o finále stretnú s rakúsko-chorvátskou dvojicou Filip Misolic, Frane Ninčevič.

26. 11. 2020

Turnaj v Madride od budúcej sezóny dvojtýždňový

Tenisový turnaj v Madride bude od budúcej sezóny trvať dva týždne namiesto doteraz tradičného jedného. Jedna z antukových generálok na grandslamový turnaj Roland Garros pre mužov i ženy je v budúcom roku naplánovaná od 27. apríla do 9. mája. V prvých troch dňoch majú na programe zápasy iba ženy v rámci turnaja WTA Premier Mandatory, následne sa pridajú aj muži na turnaji ATP Masters 1000.

25. 11. 2020

Karol s Novanským skončili aj v debli

Miloš Karol s Michalom Novanským (na snímke) prehrali v prvom kole na turnaji ITF WTT M15 Bratislava 2020. Držitelia voľnej karty nestačili na poľský pár Michal Mikula, Yann Wojcik a podľahli mu 4:6, 2:6 za necelú hodinu. Za celý zápas si nevypracovali ani jediný brejkbal a sami si servis prehrali trikrát.

Pokorný aj Minárik vypadli

Lukáš Pokorný (na snímke) ani Krištof Minárik neprešli úvodným kolom turnaja ITF WTT M15 Bratislava 2020. Držiteľ voľnej karty Pokorný podľahol Fínovi Ottovi Virtanenovi (608. ATP) 5:7, 4:6 za 83 minút. S turnajom sa však ešte nelúči, vo štvrtok sa predstaví vo štvrťfinále štvorhry po boku Lukáša Paloviča.

Palovič otáčal, no neotočil

Lukáš Palovič (na snímke) zviedol veľmi vyrovnaný súboj prvého kola na turnaji ITF WTT M15 Bratislava 2020. S kvalifikantom Filipom Misolicom z Rakúska prehral v maratónskom zápase 6:7(3), 6:3, 6:7(4) za 183 minút. Zverenec trénerského dua Milan Martinec, Ľubomír Kurhajec viedol v rozhodujúcom treťom sete 2:0, no náskok si neudržal a o víťazovi rozhodoval tajbrejk.