Gombos i Zelenay vyhrali

Norbert Gombos postúpil do štvťfinále challengeru 100 vo francúzskom Breste (92 040 EUR + H, tvrdý povrch v hale). V osemfinále si poradil s piatym nasadeným Španielom Jaume Munarom 7:6(3), 6:3 za 103 minút. Vo štvorhre sa darilo Igorovi Zelenayovi, ktorý spolu s Romanom Jebavým zvíťazili nad domácim párom Quentin Gueydan, Mathis Moysan 6:3, 6:2. Najvyššie nasadený pár sa vo štvrťfinále stretne s ďalšou francúzskou dvojicou Added, Olivetti.

24. 10. 2019

Martin vypadol v Lime

Andrej Martin nezačal šnúru juhoamerických turnajov úspešne. Na challengeri 80 v peruánskej Lime (54 160 USD + H, antuka vonku) prehral hneď úvodný zápas. Štvrtý nasadený nestačil na Argentínčana Camila Uga Carabelliho a podľahol mu 3:6, 6:7(5).

23. 10. 2019

Čepelová ďalej, Šramková prehrala

Jana Čepelová zvíťazila v prvom kole turnaja ITF World Tennis Tour v maďarskom Székesfehérvári (100 000 USD, antuka v hale) nad domácou držiteľkou voľnej karty Dalmou Gálfiovou 6:3, 3:6, 6:4. V osemfinále narazí na Talianku Martinu Trevisanovú. Nedarilo sa Rebecce Šramkovej, ktorá nestačila na tretiu nasadenú Danku Koviničovú z Čiernej Hory a podľahla jej hladko 3:6, 0:6.

Gombos do osemfinále

Norbert Gombos postúpil do osemfinále challengeru 100 vo francúzskom Breste (92 040 EUR + H, tvrdý povrch v hale). V druhom kole si poradil s Nórom Viktorom Durasovičom 4:6, 6:2, 6:4. Ďalším súperom deviateho nasadeného hráča NTC bude päťka turnaja Jaume Munar zo Španielska.

Škamlová víťazne v debli

Chantal Škamlová zvíťazila v prvom kole štvorhry na turnaji ITF World Tennis Tour v maďarskom Székesfehérvári (100 000 USD, antuka v hale). Spolu s Ukrajinkou Marynou Černyšovovou zdolali štvrtý nasadený taliansko-bulharský pár Giorgia Marchettiová/Izabella Šinikovová hladko 6:2, 6:1.

Horanský ďalej v Hamburgu

Filip Horanský zvíťazil v druhom kole na challengeri 80 v nemeckom Hamburgu (46 600 EUR + H, tvrdý povrch v hale). Pätnásty nasadený hráč NTC si  poradil s Talianom Andreom Pellegrinom 4:6, 7:6(3), 6:1 za 135 minút. V osemfinále sa stretne s lepším z dvojice Ruben Bemelmans - Elias Ymer.