Juhászová prehrala v kvalifikácii

Vivien Juhászová prehrala v prvom kole kvalifikácie na turnaji ITF World Tennis Tour v maďarskom Székesfehérvári (100 000 USD, antuka v hale). Nad jej sily bola siedma nasadená Grékyňa Despina Papamichailová, ktorej podľahla 7:5, 3:6, 8-10.

21. 10. 2019

Molčan skončil v 1. kole

Alex Molčan prehral v úvodnom kole na challengeri 80 v nemeckom Hamburgu (46 600 EUR + H, tvrdý povrch v hale). Nad jeho sily bol skúsený španielsky tenista Tommy Robredo, ktorému podľahol 5:7, 1:6 za 99 minút.

Lacko získal titul

Lukáš Lacko získal titul na challengeri 90 v nemeckom Ismaningu (69 280 EUR + H, koberec v hale). Šestnásty nasadený si vo finále poradil s Američanom Maximom Cressym hladko 6:3, 6:0 za 50 minút. Do rebríčka ATP si za víťazstvo pripíše 90 bodov, vďaka čomu sa posunie o 48 priečok nahor a v pondelkovom vydaní rebríčka bude figurovať na 191. mieste. Patrí mu aj finančná prémia vo výške 9 200 eur.

20. 10. 2019

Lacko zabojuje o titul

Lukáš Lacko postúpil do finále challengeru 90 v nemeckom Ismaningu (69 280 EUR + H, koberec v hale). V semifinále si šestnásty nasadený poradil s domácim kvalifikantom Julianom Lenzom vo vyrovnanom zápase 6:3, 3:6, 7:6(10) za 115 minút. O titul zabojuje s dvanástym nasadeným Američanom Maximom Cressym.

19. 10. 2019

Kovalík prehral v kvalifikácii

Jozef Kovalík prehral v prvom kole kvalifikácie na turnaji ATP 500 v rakúskej Viedni (2 296 490 EUR, tvrdý povrch v hale). Hráč NTC, ktorý sa do kvalifikácie dostal vďaka chránenému renkingu, prehral so štvrtým nasadeným Slovincom Aljažom Bedenem 2:6, 4:6 za 73 minút.

Stop Šramkovej vo štvrťfinále

Rebecca Šramková vypadla na turnaji ITF World Tennis Tour v maďarskom Székesfehérvári (60 000 USD, antuka v hale) vo štvrťfinále. Osmička turnaja prehrala  s duhou nasadenou Rumunkou Irinou-Cameliou Begovou hladko 1:6, 3:6.

18. 10. 2019

Lacko už v semifinále

Lukáš Lacko postúpil na challengeri 90 v nemeckom Ismaningu (69 280 EUR + H, koberec v hale) do semifinále. Šestnásty nasadený zdolal vo štvrťfinále Rusa Tejmuraza Gabašviliho 5:7, 6:4, 6:4 za 114 minút. V súboji o finále sa stretne s domácim tenistom Julianom Lenzom.