Stop Šramkovej vo štvrťfinále

Rebecca Šramková vypadla na turnaji ITF World Tennis Tour v maďarskom Székesfehérvári (60 000 USD, antuka v hale) vo štvrťfinále. Osmička turnaja prehrala  s duhou nasadenou Rumunkou Irinou-Cameliou Begovou hladko 1:6, 3:6.

18. 10. 2019

Lacko už v semifinále

Lukáš Lacko postúpil na challengeri 90 v nemeckom Ismaningu (69 280 EUR + H, koberec v hale) do semifinále. Šestnásty nasadený zdolal vo štvrťfinále Rusa Tejmuraza Gabašviliho 5:7, 6:4, 6:4 za 114 minút. V súboji o finále sa stretne s domácim tenistom Julianom Lenzom.

Lacko v Ismaningu postupuje

Lukáš Lacko zvíťazil v treťom kole challengeru 90 v nemeckom Ismaningu (69 280 EUR + H, koberec v hale) nad tretím nasadeným Talianom Filippom Baldim hladko 6:1, 6:4 za 62 minút. Šestnásty nasadený sa vo štvrťfinále stretne s lepším z dvojice Marc-Andrea Hüsler - Tejmuraz Gabašvili.

17. 10. 2019

Šramková vo štvrťfinále

Rebecca Šramková postúpila na turnaji ITF World Tennis Tour v maďarskom Székesfehérvári (60 000 USD, antuka v hale) do štvrťfinále. V druhom kole si osmička turnaja poradila s domácou držiteľkou voľnej karty Dalmou Gálfiovou 6:4, 6:3. Jej ďalšou súperkou bude duhá nasadená Rumunka Irina-Camelia Begová. Vo štvrťfinále štvorhry Šramková vypadla. Spolu s Maďarkou Bondarovou nestačili na tretí nasadený pár Dascalová, Koviničová a prehrali 4:6, 2:6. V debli vypadla aj Chantal Škamlová, po boku Ukrajinky Černyšovovej nestačili na štvorky Amanmuradovú s Bogdanovou a podľahli im 2:6, 6:7(4).

Zelenay skončil vo štvrťfinále

Igor Zelenay po boku Čecha Romana Jebavého prehral vo štvrťfinále turnaja ATP 250 v Moskve (922 550 USD, tvrdý povrch v hale) s taliansko-argentínskym párom Simone Bolelli, Andreas Molteni 7:6(4), 6:7(5), 4-10 za 123 minút. Zápas bol plný zvratov. V prvom sete prehrávali 3:5 a odvracali dve setbaly súpera, aby set napokon získali v tajbrejku. Druhé dejstvo malo opačný priebeh. Zelenay s Jebavým vyhrávali 5:3, no náskok si nechali vziať a aj táto sada dospela do rohodujúcej hry. V nej viedli 4:1, no ani toto vedenie nevyužili a set prehrali. V supertajbrejku nezachytili úvod, nabrali manko 0:6, ktoré už iba skorigovali a prehrali 4-10.