Kovalík na US Open skončil

Jozef Kovalík po boku Španiela Alberta Ramosa-Vinolasa vypadol z US Open. V druhom kole prehrali s druhým nasadeným poľsko-brazílskym párom Lukasz Kubot, Marcelo Melo 3:6, 4:6 za 71 minút.

31. 08. 2019

Vanessa Nováková s dvoma druhými miestami

Vanessa Nováková (na snímke vľavo) získala na podujatí San Marino Junior Cup U12 dve druhé miesta. Na ceste do finále dvojhry nestratila ani set, vo finále nestačila na domácu hráčku Nosei a prehrala 5:7, 5:7. Nováková štartovala aj vo štvorhre, v ktorej spolu s Lotyškou Zeltinovou prehrali s domácim párom Nosei/Silvi 2:6, 3:6.

Martin opäť o titul

Andrej Martin si po týždni opäť zahrá finále v Taliansku. V sobotňajšom semifinále challengeru 80 v Come (46 600 EUR +H, antuka vonku) zvíťazil nad najvyššie nasadeným domácim hráčom Stefanom Travagliom hladko 6:2, 6:1 za 71 minút. Šiesty nasadený sa v súboji o titul stretne s Argentínčanom Facundom Menom.

Juniorky na US Open: Čisovská aj Kadlečková úspešné v kvalifikácii

Romana Čisovská a Michaela Kadlečková zvíťazili v 1. kole kvalifikácie junioriek na US Open 2019. Najvyššie nasadená Čisovská zdolala Američanku Jennu Defalcovú 7:5, 6:3, Kadlečková jej krajanku Thesay Driscollovú 6:3, 6:4.

30. 08. 2019

Jednotka Klein ďalej

Lukáš Klein postúpil na turnaji Privatbanka Open 2019 (15 000 USD, antuka vonku) do semifinále. Najvyššie nasadený tenista si vo štvrťfinále poradil s Rakúšanom Jakobom Aichhornom 6:2, 6:3. V semifinále na hráča NTC čaká trojka turnaja Giovanni Fonio z Talianska. Výsledky, pavúky, program

Kužmová v debli úspešná

Viktória Kužmová postúpila na záverečnom grandslamovom turnaji roka US Open (57 000 000 USD, tvrdý povrch vonku) do 2. kola štvorhry. Spolu s Aliaksandrou Sasnovičovou z Bieloruska zvíťazili nad jedenástym nasadeným belgicko-švédskym párom Kirsten Flipkensová, Johanna Larssonová 6:0, 6:4 za 70 minút.