Martin už v semifinále

Andrej Martin zvíťazil vo štvťfinále challengeru 80 v talianskom Come (46 600 EUR +H, antuka vonku). S Nemcom Danielom Altmaierom vyhral prvý set 7:6(4). Do druhého vstúpil lepšie súper, ktorý viedol 3:0, no pre vyvrtnutie členka musel zápas vzdať. Šiesty nasadený Martin sa v súboji o finále stretne so Stefanom Travagliom.

30. 08. 2019

Polášek i Zelenay vypadli

Filip Polášek aj Igor Zelenay vypadli hneď v úvodnom kole štvorhry na grandslamovom turnaji US Open (57 000 000 USD, tvrdý povrch vonku). Filip Polášek s Ivanom Dodigom, jedenásty nasadený pár, prehrali s americkou dvojicou Jack Sock, Jackson Withrow 4:6, 6:7(2). Igor Zelenay po boku Argentínčana Andresa Molteniho nestačili na argentínsko-portugalskú dvojicu Leonardo Mayer, Joao Sousa a podľahli mu 2:6, 4:6.

Kovalík v debli úspešný

Jozef Kovalík zvíťazil v prvom kole štvorhry na poslednom grandslamovom turnaji roka US Open (57 000 000 USD, tvrdý povrch vonku). Po boku Španiela Alberta Ramosa-Vinolasa zvíťazil nad švédsko-rakúskym párom Robert Lindstedt, Philipp Oswald 3:6, 6:4, 7:6(5).

29. 08. 2019

Klein v Bratislave postupuje

Lukáš Klein postúpil na turnaji  Privatbanka Open 2019 (dotácia 15-tisíc USD) ako jediný domáci hráč do štvrťfinále. V druhom kole zdolal vo veľmi vyrovnanom zápase Ukrajinca Vitalija Sačka 6:7(5), 6:4, 7:6(4). Medzi osmičkou najlepších sa prvý nasadený Klein stretne s Rakúšanom Jakobom Aichhornom. Krištof Minárik, Juraj Masár a Samuel Puškár na svojich súperov v druhom kole nestačili, Marek Semjan zápas v druhom sete vzdal. Výsledky, pavúky, program

Martin ďalej, Molčan dohral

Andrej Martin postúpil na challengeri 80 v talianskom Come (46 600 EUR +H, antuka vonku) do štvrťfinále. V treťom kole zdolal Austrálčana Christophera O´Connella 6:2, 6:2. V súboji o semifinále si šiesty nasadený Martin zmeria sily s Nemcom Danielom Altmaierom. S turnajom sa rozlúčil Alex Molčan, ktorý v 2. kole podľahol štrnástemu nasadenému Čiľanovi Alejandrovi Tabilovi 4:6, 6:7(6) za 93 minút.