Mihalíková v Canberre bez titulu

Tereza Mihalíková na 25-tisísovom turnaji ITF v austrálskej Canberre napokon titul vo štvorhre nezískala, keď vo finále po boku domácej Bainsovej prehrali s Austrálčankami Baiová, Fourlisová 2:6, 2:6. V prvom kole dvojhry vyradila štvrtú nasadenú domácu Jaimee Fourlisovú 6:3, 0:6, 6:4, v druhom prehrala s Japonkou Miharu Imanišiovou 3:6, 3:6.

30. 03. 2019

Šramková lepšie vo štvorhre

Na 60-tisícovom turnaji ITF vo francúzskom Croissy-Beaubourgu prehrala v 1. kole Rebecca Šramková so štvrtou nasadenou Španielkou Paulou Badosovou Gibertoou 6:7(4), 3:6. Pre Slovenku je to už šiesta singlová prehra v sérii vrátane dvoch fedcupových zápasov. Na turnaji pokračovala vo štvorhre, v nej vypadla v semifinále.

29. 03. 2019

Horanský vypadol

Šestnásty nasadený Filip Horanský nepostúpil do štvrťfinále na challengeri vo francúzskom St. Brieuc (dotácia 46 600 eur, tvrdý povrch Greenset v hale). V utorok v 2. kole zdolal Francúza Johana Tatlota 7:5, 4:6, 7:6 (6), ale jeho krajan Maxime Janvier, premožiteľ Gombosa, bol nad jeho sily a vo štvrtok prehral 5:7, 4:6.

28. 03. 2019

Gombos vypadol v 1. kole

Norbert Gombos vypadol v prvom kole challengeru vo francúzskom St. Brieuc. Slovenský tenista prehral s domácim Maxime Janvierom 2:6, 4:6. Francúzovi patrí v rebríčku 210. miesto.

25. 03. 2019

V Dohe dvakrát finále

Na juniorskom výjazde v katarskej Dohe dosiahli slovenskí hráči na prvom turnaji ITF Grade 4 dobré výsledky: János Fekete a Nina Danišová (cestovala mimo reprezentačného výjazdu) boli vo finále dvojhry, Krištof Minárik v semifinále a Jakub Kaťuch vo štvrťfinále. Vo štvorhre dvojica Minárik, Fekete vypadla vo štvrťfinále a Kaťuch po boku Íra Elamina dosiahol semifinále. V tomto týždni pokračujú v Dohe Slováci na podujatí rovnakého rangu.