Gombos vypadol v kvalifikácii

Norbert Gombos prehral v 1. kole kvalifikácie turnaja ATP World Tour 250 vo francúzskom Metz (dotácia 501 345 eur, tvrdý povrch) s Nemcom Matthiasom Bachingerom za 139 minút 6:7 (3), 7:6 (0), 3:6.

16. 09. 2018

Martin s 13. prvenstvom

Andrej Martin a Čiľan Hans Podlipnik-Castillo získali challengerový titul vo štvorhre. Dvojica vo finále v Banja Luke zvíťazila 7:5, 4:6, 10:7 (zápasový tajbrejk) nad litovsko-talianskym párom Laurynas Grigelis, Alessandro Motti. Martin získal 13. challengerový titul vo štvorhre.

15. 09. 2018

Polášek v Štetíne s titulom

Filip Polášek a Poliak Karol Drzewiecki zvíťazili vo finále nad argentínskym tandemom Guido Andreozzi, Guillermo Durán 6:3, 6:4 a získali challengerový titul v poľskom Štetíne (dotácia 127 000 eur, antuka vonku).

Šramková nedohrala

Rebecca Šramková skrečovala piatkové štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF vo francúzskom Biarritzi (dotácia 80 000 dolárov, antuka vonku) s Timeou Bacsinszkou zo Švajčiarska za stavu 2:6, 2:1.

14. 09. 2018

Slováci vo finále štvorhry

Dva páry so slovenským zastúpením budú hrať v sobotu challengerové finále štvorhry. Filip Polášek sa do finále prebojoval v Štetíne a Andrej Martin v Banja Luke.

Schmiedlová v Hirošime končí

Karolína Schmiedlová prehrala vo štvrťfinále turnaja WTA v Hirošime so 17-ročnou tenistkou USA Amandou Anisimovou za 66 minút 3:6, 1:6. Americkej kvalifikantke patrí v rebríčku 134. miesto, Slovenke 83.

Morvayová vypadla vo štvrťfinále

Viktória Morvayová, zverenka Ján Sabovčíka v NTC, vypadla na 15-tisícovom turnaji ITF v Káhire vo štvrťfinále. Po štvrtkovej výhre nad Oleksandrou Gorchanyukovou z Kanady 6:2, 6:1, v piatok prehrala s turnajovou šestkou Charlotte Roemerovou z Ekvádoru 1:6, 7:6(5), 1:6. Pre štvrtú nasadenú Slovenku to bolo na tejto úrovni už piate štvrťfinále v tomto roku, do semifinále sa jej ešte nepodarilo postúpiť.