Aj Schmiedlová končí v 1. kole

Karolína Schmiedlová neuspela v 1. kole dvojhry na záverečnom grandslamovom turnaji roka US Open. Po dramatickom priebehu prehrala s Jafan Wangovou z Číny 1:6, 6:3, 4:6. Po pondelkovom vyradení troch Slovákov zostáva v dvojhre už len Dominika Cibulková, ktorá hrá v utorok večer nášho času.

28. 08. 2018

Šramková v Budapešti vypadla

Rebecca Šramková prehrala v 1. kole 60-tisícového antukového turnaja v Budapešti s treťou nasadenou Tamarou Korpatschovou z Nemecka 2:6, 6:3, 4:6.

Mihalíková v Almaty vypadla v prvom kole

Sériu singlových prehier v prvých kolách neprerušila Tereza Mihalíková ani na 25-tisícovom turnaji v Kazašskom Almaty, kde podľahla piatej nasadenej Ruske Jane Sizikovej 3:6, 5:7.

Horanský v Come postúpil

Filip Horanský je tretím Slovákom - po Andrejovi Martinovi a Martinovi Kližanovi, ktorých čaká vzájomný súboj - v osemfinále challengeru v talianskom Come. V prvom kole Horanský zvíťazil nad domácim držiteľom voľnej karty Francscom Fortim 6:4, 6:1. Do štvrťfinále štvorhry postúpili Martin Kližan a Filip Polášek.

Líška v Székesfehérvári uhral len dva gemy

Tomáš Líška na 25-tisícovom turnaji kategórie futures v maďarskom Székesfehérvári uhral iba dva gemy. V 1. kole prehral s piatym nasadeným Brazílčanom Brunom Santannom 2:6, 0:6.

Kužmová nestačila na Azarenkovú

Viktória Kužmová prehrala v prvom kole US Open s bývalou svetovou jednotkou a newyorskou finalistkou z rokov 2013 a 2012 Bieloruskou Victoriou Azarenkovou 3:6, 5:7 a zavŕšila neúspešný prvý deň Slovákov vo Flushing Meadows. Všetci traja naši tenisti v pondelok vypadli.