Hončová zdolala Škamlovú a je v semifinále

Michaela Hončová zdolala Šantal Škamlovú 7:6 (4), 6:1 a postúpila do semifinále na 25-tisícovom turnaji ITF v talianskej Santa Margherite di Pula.

06. 04. 2018

Rybáriková do štvrťfinále

Druhá nasadená Magdaléna Rybáriková zdolala na turnaji WTA v mexickom Monterrey Chorvátku Janu Fettovú 7:5, 6:2 a postúpila do štvrťfinále. Zápas v stredu pre dážď preložili na štvrtok. V piatok bude súperkou Slovenky Sachia Vickeryová z USA (91. WTA).

05. 04. 2018

Škamlová a Hončová do osemfinále v Taliansku

Chantal Škamlová a Michaela Hončová (na obr.) postúpili do 2. kola na 25-tisícovom turnaji v Santa Margherite di Pula. Škamlová vyhrala nad Jessicou Pieriovou z Talianska 7:6(4), 2:6, 7:5 a Hončová nad jej krajankou Martinou Di Giuseppeovou 6:4, 6:3.

04. 04. 2018

Rybáriková do osemfinále

Magdaléna Rybáriková ako turnajová dvojka podujatia WTA v Monterrey postúpila po víťazstve nad Japonkou Risou Ozakiovou 6:4, 6:3 do osemfinále. Karolína Schmiedlová vypadla, keď v zápase 1. kola s Ajlou Tomljaničovou z Austrálie nevyužila tri mečbaly a prehrala 6:4, 1:6, 6:7(6). V prvom sete otočila z 3:4, v treťom sete za stavu 5:4 pri vlastnom podaní Slovenka neuhrala ani fiftín a v tajbrejku vedúc 6:3 išla na dve podania so šancou ukončiť zápas, ale už neuhrala ani bod.

03. 04. 2018

Čepelová v Charlestone vypadla

Jana Čepelová prehrala v pondelňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA v americkom Charlestone s domácou Bernardou Perovou za 70 minút 2:6, 2:6. Zverenkyňa Martina Zathureckého na tomto turnaji nenadviaže na finále 2014, keď prekonala vtedajšiu svetovú jednotku Američanku Serenu Williamsovú.

02. 04. 2018

Žreb Charlestonu a Monterrey

Jana Čepelová sa na zelenej antuke v Charlestone (dotácia 800 000 USD) stretne v prvom kole s Američankou Bernardou Perovou. V prípade postupu ju čaká turnajová štvorka a víťazka z Miami Sloane Stephensová. Na harde v Monterrey s dotáciou 250 000 USD je súperkou druhej nasadenej Magdalény Rybárikovej (na obr.) Japonka Risa Ozakiová, Karolínu Schmiedlovú čaká turnajová osmička Ajla Tomljanovičová z Austrálie.