Martin si finále nezahrá

Andrej Martin vypadol v semifinále na challengeri v kolumbijskom Cali (dotácia 50 000 USD, antuka). Vo štvrťfinále vyhral nad Španielom Jaumem Antonim Munarom-Clarom 6:3, 3:6, 6:1 a v semifinále prehral s Brazílčanom Guilhermem Clezarom 6:7(5), 3:6.

21. 10. 2017

Néma v Bad Salzdetfurthe vypadol

Patrik Néma prehral v piatkovom štvrťfinále na turnaji ITF kategórie Futures v nemeckom Bad Salzdetfurthe (dotácia 15 000 USD, koberec v hale) s domácim Marvinom Möllerom 2:6, 3:6.

Kužmová vo štvrťfinále prehrala

Najvyššie nasadená Viktória Kužmová zdolala v 2. kole 25-tisícového hardového turnaja ITF v portugalskom Obidose Chorvátku Ani Mijačikovú 3:6, 7:6(12), 6:1, keď v tajbrejku odvrátila mečbal. V sobotu vo štvrťfinále s Britkou Katiou Boulterovou prehrala 7:6(8), 2:6, 2:6.

Néma zdolal Kleina a je vo štvrťfinále

V 2. kole na turnaji ITF kategórie Futures v nemeckom Bad Salzdetfurthe (dotácia 15 000 USD, koberec v hale) zdolal v súboji Slovákov Patrik Néma Lukáša Kleina 3:6, 6:4, 6:3. Spoločne ešte pokračujú v semifinále štvorhry.

19. 10. 2017

Konferencia o systéme podpory klubov a hráčov

Dňa 18. novembra 2017 zorganizoval STZ v priestoroch NTC v Bratislave stretnutie so zástupcami najvýznamnejších tenisových klubov. Pozvanie prijali a na konferencii sa zúčastnili zástupcovia 28 tenisových klubov z celého Slovenska.

Martin do štvrťfinále

Andrej Martin zdolal v 2. kole challengeru v kolumbijskom Cali Argentínčana Federica Coriu 6:3, 6:0 a postúpil do piatkového štvrťfinále.

18. 10. 2017

Kužmová v Portugalsku do osemfinále

Viktória Kužmová postúpila do osemfinále 25-tisícového turnaja ITF v portugalskom Obidose. Ako najvyššie nasadená zdolala na harde domácu držiteľku voľnej karty Ines Mariu Fonteovú 6:2, 6:4.