Martin v Cali víťazne

Andrej Martin postúpil do osemfinále challengeru v kolumbijskom Cali (dotácia 50 000 USD, antuka). Ako ôsmy nasadený zvíťazil nad Francúzom Maximom Janvierom 2:6, 6:4, 6:3.

17. 10. 2017

Zelenay v Moskve postúpil

Na turnajoch ATP a WTA v Moskve sa vo štvorhre darilo iba Igorovi Zelenayovi, ktorý postúpil po boku Čecha Jiřího Veselého do štvrťfinále. Chantal Škamlová vypadla v 1. Kole štvorhry podobne ako v prvom koile kvalifikácie dvojhry.

16. 10. 2017

Čepelová vypadla v 1. kole

Jana Čepelová prehrala v 1. kole na turnaji WTA v Luxemburgu (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch v hale) s treťou nasadenou Estónkou Anett Kontaveitovou 0:6, 2:6.

Lacko do hlavného turnaja

Druhý nasadený Lukáš Lacko zvíťazil v druhom finálovom kole kvalifikácie na turnaji ATP v Štokholme nad Čechom Zdeňkom Kolářom 6:7(5), 7:6(3), 6:3 a postúpil do hlavného turnaja.

Rybáriková v Linzi bez titulu

Magdaléna Rybáriková neuspela vo finále dvojhry na halovom turnaji WTA v Linzi. Ako nasadená jednotka prehrala s dvojkou "pavúka" Češkou Barborou Strýcovou 4:6, 1:6. Zverenka trénera Petra Hubera nevyužila šancu na zisk piateho singlového titulu na WTA Tour a nenapodobnila Dominiku Cibulkovú, ktorá triumfovala v Linzi vlani. Prvou slovenskou víťazkou v metropole Horného Rakúska bola v roku 2007 Daniela Hantuchová.  Rybáriková si z Linzu odnáša prémiu 17 258 eur pred zdanením a 180 bodov do svetového rebríčka WTA. V jeho novom vydaní sa posunie na kariérne maximum na 26. miesto.