Klein a Horanský do semifinále

Do semifinále 15-tisícového turnaja kategórie futures Privatbanka Open na dvorcoch Slávie STU v Bratislave postúpili dvaja slovenskí tenisti Lukáš Klein a Filip Horanský. Ten vyradil vo štvrťfinále ďalšieho domáceho tenistu Tomáša Líšku, Klein, ktorý hral v nedeľu finále v Piešťanoch, bol úspešný proti Čechovi Davidovi Poljakovi 6:3, 6:4. V sobotu je začiatok semifinále o 11.00 h.

11. 08. 2017

Kužmová vo finále prehrala

Na malých turnajoch zo slovenských tenistiek prehrala vo finále Viktória Kužmová (na obr.) s Ruskou Diatčenkovou. V tomto roku to bolo piate finále hráčky NTC na turnajoch ITF. Karolína Schmiedlová v zámorí postúpila tiež do finále, ktoré sa hrá v nedeľu. Postup do semifinále cez Patty Schnyderovú si v Hechingene vybojovala Chantal Škamlová. Kristína Schmiedlová v Poľsku a Tereza Mihalíková v Rumunsku do finále nepostúpili.

Na Žilina Junior Open 2017 vo finále Puškár a Petrovická - Stankovská

Vo finále 11. ročníka medzinárodného turnaja ITF U 18 Žilina Junior Open 2017 sa v súťaži dievčat stretnú Slovenky Nina Stankovská - Kiara Petrovická, u chlapcov Slovák Samuel Puškár s Maďarom Petrom Makkom. Výsledky, pavúky, program.

Traja Slováci do štvrťfinále

Traja slovenskí tenisti - Lukáš Klein, Filip Horanský a Tomáš Líška - postúpili na dvorcoch Slávie STU v Bratislave do štvrťfinále 15-tisícového turnaja kategórie futures Privatbanka Open.

10. 08. 2017

Halepová - Rybáriková 6:3, 6:4

Magdaléna Rybáriková, ktorá sa v Toronte dostala do hlavného turnaja ako lucky loser, prehrala v 2. kole s druhou nasadenou obhajkyňou titulu Rumunkou Simonou Halepovou 3:6, 4:6. V priebežnom rebríčku je Rybáriková na 33.  mieste.