Kovalík v Kitzbüheli nepostúpil

Jozef Kovalík na turnaji ATP v rakúskom Kitzbüheli (dotácia 482 060 eur, antuka vonku) ako siedmy nasadený prehral v nedeľňajšom finále kvalifikácie s dvojkou "pavúka" Kolumbijčanom Santiagom Giraldom 5:7, 4:6.

30. 07. 2017

Martin s titulom v Prahe

Andrej Martin získal svoj ôsmy challengerový titul vo dvojhre, keď zvíťazil v Prahe (dotácia 43 000 eur, antuka vonku) ako štvrtý  nasadený nad Nemcom Yannickom Madenom 7:6 (3), 6:3. V tomto roku je to druhý titul po aprílovom úspechu na antuke v mexickom San Luis Potosí.

Dvanásťročné postúpili na ME

Dievčatá SR do 12 rokov zdolali Francúzsko a postúpili na finálový turnaj ME ôsmich najlepších tímov (10.-13.8). Chlapci prehrali na kvalifikačnom turnaji ME v Rakovníku vo svojom záverečnom súboji s Poľskom a skončili na 6. mieste.

Dievčatá SR do 12 rokov v kvalifikácii ME opäť úspešné

Družstvo SR hráčov do 12 rokov v sobotu v základnej skupine na kvalifikačnom turnaji ME v Rakovníku podľahlo Španielsku 1:2, obsadilo 3. miesto v skupine a v nedeľu hrá o konečné 5. miesto s Poľskom. Dievčatá zvíťazili nad Lotyšskom 3:0, vyhrali skupinu a v nedeľu sa v play off stretnú s Francúzskom o postup na finálový turnaj.

29. 07. 2017

Kovalík do finále kvalifikácie

Jozef Kovalík postúpil do finále dvojkolovej kvalifikácie na turnaji ATP World Tour 250 v rakúskom Kitzbüheli (dotácia 482 060 eur, antuka vonku), keď v sobotu v dueli 1. kola zdolal Portugalčana Gastaa Eliu 6:1, 5:7, 6:4. Súperom Kovalíka bude Kolumbijčan Santiago Giraldo.