Šramková v Dubaji vypadla

Rebecca Šramková, šiesta nasadená na 100-tisícovom turnaji ITF v Dubaji, vypadla v prvom kole, keď podľahla 31-ročnej Slovinke Tadeji Maričovej 6:0, 6:7(7), 5:7. Pre aktuálne 120. hráčku svetového rebríčka je to siedma turnajová prehra v sérii.

13. 12. 2016

Kučovej návrat nevyšiel

Kristína Kučová prehrala v 1. kole 100-tisícového turnaja ITF v Dubaji s držiteľkou voľnej karty Galinou Voskobojevovou z Kazachstanu 3:6, 2:6. Slovenke, druhej nasadenej, sa nevydaril návrat na dvorce po vyše trojmesačnej zdravotnej pauze. Naposledy hrala Bratislavčanka na US Open.

12. 12. 2016

Kužmová v Dubaji nepostúpila

Viktória Kužmová, hráčka NTC, sa neprebojovala do hlavného turnaja  ITF v Dubaji v SAE (dotácia 100 000 USD, tvrdý povrch vonku). Vo  finále trojkolovej kvalifikácie podľahla najvyššie nasadenej Holanďanke Quirine Lemoineovej 6:3, 4:6, 5:7. Za stavu 5:4 v treťom sete Kužmová nevyužila mečbal pri vlastnom podaní.

Dajte hlas Dominike!

V rámci slávnostného vyhlásenia najúspešnejších športovcov Slovenska 22. decembra vyhlásia aj cenu divákov na základe internetového a sms hlasovania na stránke www.sportovecroka.eu. Podporte v tomto hlasovaní Cibulkovú, majsterku sveta 2016. Dajte svoj hlas Dominike! TU

07. 12. 2016

Cibulková ašpiruje na TOP 3

Dominika Cibulková sa v ankete Klubu športových redaktorov o najúspešnejších športovcov Slovenska 2016 umiestnila v TOP 10. Anketu KŠR pod organizátorskou taktovkou B&D Agency slávnostne vyhlásia 22. decembra 2016  o 20.21 h pred kamerami RTVS v novej budove SND. Favoritmi na stupeň víťazov sú podľa abecedného poradia Dominika Cibulková, Peter Sagan a Matej Tóth.