Hantuchová v Tokiu prehrala v kvalifikácii, Cibulková proti Šafářovej v 1. kole hlavnej

Daniela v ďalšej tokijskej kvalifikácii vypadla v 2. kole. V hlavnej súťaži štartuje Dominika Cibulková. Na malých turnajoch boli úspešné slovenské deblistky - Chantal Škamlová vybojovala v Maďarsku 25. titul vo štvorhre na úrovni ITF, Barbora Kötelesová bola úspešná v Tunisku.

18. 09. 2016

Kužmová po juniorskom finále US Open vyhrala turnaj žien

Viktória Kužmová, finalistka juniorskej dvojhry na US Open, úspešne pokračuje medzi ženami. Na 25-tisícovom turnaji ITF v americkom Lubbocku v Texase získala titul. Po 8 turnajových víťazstvách na desaťtisíckach získala členka NTC, zverenka Jána Sabovčíka, doposiaľ najcennejšie prvenstvo medzi ženami.

Fabian zdolal Obala, vo finále prehral s Maďarom Balázsom

Patrik Fabian zdolal v súboji krajanov Patrika Obala 6:4, 6:2 a postúpil na 10-tisícovom turnaji kategórie futures v maďarskom Székesfehérvári do finále. V boji o titul prehral s Maďarom Attilom Balázsom 1:6, 3:6.

Šramková do finále v Biarritzi

Turnajová osmička Rebecca Šramková  zvíťazila na 100-tisícovom turnaji ITF vo francúzskom Biarritzi nad hráčkou svetovej stovky, rumunskou dvojkou podujatia Soranou Cirsteovou, 6:3, 7:5 a postúpila do finále. Jej súperkou je Talianka Martina Trevisanová 388. v počítači. Slovenka sa posunula na kariérne maximum 133. miesto, ak vyhrá, bude 123.

17. 09. 2016

Čepelovej prehra po boji

Jana Čepelová nepostúpila do finále turnaja WTA v Tokiu. V sobotňajšom semifinále prehrala po veľkom boji a 150 minútach s Američankou Christinou McHaleovou 4:6, 6:3, 5:7.

Čepelová v Tokiu o finále

Jana Čepelová sa prebojovala do semifinále dvojhry na turnaji WTA v Tokiu. Vo štvrťfinále si poradila s domácou Japonkou Kurumi Narovou 3:6, 6:4, 6:1. V dueli o postup do druhého finále na okruhu WTA nastúpi v sobotu proti Američanke Christine McHaleovej. V japonskej metropole má už Čepelová istú prémiu 11 300 dolárov a 110 bodov do svetového rebríčka.