Mihalíková opäť úspešná

Tretia nasadená Tereza Mihalíková zvíťazila na 10-tisícovom turnaji v egyptskom Sharm El Sheikhu. Vo finále zdolala dvojku podujatia Valeriu Bhunuovú zo Zimbabwe 6:3, 7:6(3). Osemnásťročná zverenka Jána Studeniča získala svoj šiesty titul  na turnajoch ITF, v Sharme vyhrala aj predchádzajúci týždeň.

04. 09. 2016

Juríková s 3. titulom v sérii

Lenka Juríková zvíťazila vo finále dvojhry na turnaji ITF v rakúskom St. Pöltene (dotácia 10 000 USD, antuka vonku) nad krajankou Kristínou Schmiedlovou 6:2, 6:4 a nadviazala na tituly z desiatok ITF v Slovenskej Ľupči a rakúskom Pörtschachu. Slovenka získala 10. singlovú trofej, ťahá sériu pätnástich zápasových úspechov bez straty setu.

03. 09. 2016

Martin v Come s 11. deblovým challengerovým titulom

Andrej Martin a Čech Roman Jebavý, nasadení ako štvrtí, získali na challengeri v talianskom Come titul vo štvorhre. Nad jednotkami Američanom Jamesom Cerretanim a Rakúšanom Philippom Oswaldom vyhrali v semifinále 6:2, 7:5, vo finále zdolali Nemca Nilsa Langera a Rakúšana Geralda Melzera 3:6, 6:1 - 10:5. Martin získal svoj 11. challengerový titul vo štvorhre.

Jamrichová prehrala až v semifinále, vracia sa s prvým titulom vo štvorhre

Sandra Jamrichová zvíťazila na turnaji ITF v srbskom meste Vrnjačka Banja (dotácia 10 000 USD, antuka vonku) vo štvrťfinále nad domácou Kristinou Ostojičovou 6:3, 2:6, 6:2, ale v semifinále ju zdolala Ruska Sofia Golubovská 6:4, 5:7, 6:3. O niekoľko dní 19-ročná Slovenka získala vo štvorhre po boku Srbky Tamary Čurovičovej svoj prvý titul.

Mihalíková opäť do finále

Tereza Mihalíková, ktorá v nedeľu vyhrala 10-tisísový turnaj ITF žien v egyptskom Sharm El Sheiku, na ďalšom turnaji rovnakej kategórie v tom istom dejisku postúpila opäť do finále, keď zdolala v semifinále najvyššie nasadenú Sandru Samirovú z Egypta 6:4, 2:6, 7:6(3).