Martin, Zelenay vypadli v 1. kole

Andrej Martin s Igorom Zelenayom ukončili svoju púť vo štvorhre na olympijskom turnaji v Rio de Janeiro už v 1. kole. V nedeľňajšom súboji nestačili na portugalské duo Gastao Elias, Joao Sousa a prehrali 4:6, 2:6. Martin pokračuje na turnaji vo dvojhre.

08. 08. 2016

Klein v Trnave nepostúpil, Blaško prehral v 1. kole

Lukáš Klein štartujúci na voľnú kartu na challengeri Strabag Open v Trnave s dotáciou 42 500 eur plus H nepostúpil do finále kvalifikácie. V prvom kole zdolal Švéda Carla Söderlunda 5:7, 6:2, 6:3, ale v druhom prehral so 17-ročným Francúzom Geoffreyom Blancaneauxom 5:7, 1:6. V 1. kole v pondelok vypadol aj Martin Blaško. Viac o turnaji: www.challenger-trnava.com

Turnaj futures v Piešťanoch vyhral Ignatik

Záverečné zápasy na 10-tisícovom turnaji kategórie futures v Piešťanich boli už bez slovenskej účasti. Najvyššie nasadnie potvrdil Vo finále dvojhry bieloruský tenista Vladimir Ignatik. Štvorhru vyhral ukrajinsko- rakúsky pár Danilo Kaleničenko, David Pichler.

07. 08. 2016

Schmiedlová v Riu víťazne

Karolína Schmiedlová vstúpila do olympijského turnaja v Riu de Janeiro úspešne. Pri svojom debute pod piatimi kruhmi vyradila v 1. kole dvojhry šiestu nasadenú Talianku Robertu Vinciovú 7:5, 6:4. Zápas veľmi dobrej úrovne sledoval v hľadisku aj prezident SR Andrej Kiska. V 2. kole čaká Schmiedlovú Ruska Jekaterina Makarovová.