Kučovej stop vo štvrťfinále

Kristína Kučová postúpila na 75-tisícovom turnaji ITF v Dubaji do štvrťfinále po výhre 6:3, 6:2 nad Španielkou Laurou Pousovou-Tióovou, ale v ďalšom zápaseprehrala  1:6, 6:2, 6:7(4) s tureckou sedmičkou podujatia Ipek Soyluovou.

12. 11. 2015

Martin vypadol, už je len vo štvorhre

Andrej Martin prehral v 1. kole challengeru v Buenos Aires (dotácia 50-tisíc USD, antuka) s domácim držiteľom voľnej karty Guidom Andreozzim 3:6, 1:6. S Čilanom Hansom Podlipnikom Castillo vo štvorhre postúpil do štvrťfinále.

11. 11. 2015

Juhászová bez finále

Vivien Juhászová prehrala v semifinále na turnaji ITF v tureckej Antalyi (dotácia 10 000 USD, antuka vonku) s Ruskou Alexandrou Pospelovovou 3:6, 3:6.

07. 11. 2015

Šramková v Limoges vypadla

Rebecca Šramková prehrala v 1. kola dvojkolovej kvalifikácie  na turnaji WTA vo francúzskom Limoges (dotácia 92 749 eur, tvrdý povrch) so štvrtou nasadenou Poľkou Katarzynou Piterovou  5:7, 3:6.

Čepelová prekvapujúco vypadla

Šiesta nasadená Jana Čepelová prehrala v 2. kole na turnaji ITF v americkom Wacu (dotácia 50 000 USD, tvrdý povrch vonku) so Švajčiarkou Viktorijou Golubicovou, 205. hráčkou rebríčka WTA,  za 75 minút 4:6, 2:6.

06. 11. 2015

Schmiedlová vyhrala 6:1, 6:0!

Karolína Schmiedlová deklasovala v D-skupine na "malých" MS WTA v čínskom Ču-chaji finalistku US Open Talianku Robertu Vinciovú za 55 minút 6:1, 6:0. Zverenka trénera Milana Martinca podala v záverečnom stretnutí v sezóne výborný výkon. Napriek zisku cenného skalpu nasadenej štvorky však na základe pravidiel nepostúpila do semifinále.