Schmiedlová v 6. semifinále

Karolína Schmiedlová postúpila v tejto sezóne už do svojho šiesteho semifinále na turnajoch WTA. V Soule v zápase trvajúcom 1:51 hod. zdolala Nemku Monu Barthelovú (47.WTA) 6:4, 3:6, 6:1. Slovenská jednotka, druhá nasadená, sa stretne s Bieloruskou Alexandrou Sasnovičovou.

25. 09. 2015

Molčan v Trnave skončil

Alex Molčan, posledný slovenský zástupca v singlovom pavúku challengeru Arimex Open v Trnave, v 2. kole prehral so 4. nasadeným skúseným Albertom Montanesom 6:7 (5), 4:6.

24. 09. 2015

Kližan v Métach vo štvrťfinále

Martin Kližan postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Métach po výhre nad Kanaďanom Vaskom Pospisilom 6:4, 7:6(7). V tajbrejku odvracal dva setbaly súpera. Kližanovým súperom bude Španiel Guillermo García-López.

Cibulková v Tokiu úspešná

Dominika Cibulková zdolala na turnaji WTA v Tokiu svetovú desiatku Španielku Carlu Suarezovú-Navarrovú 6:4, 6:4 a prebojovala sa do štvrťfinále proti Srbke Ivanovičovej. V tesnom zápase bola Slovenka lepšia o 4 fiftíny.

Stop Rybárikovej v Soule

Magdaléna Rybáriková zostala v 2. kole v Sole na rakete Alexandry Sasnovičovej. Slovenka na turnaji WTA podľahla bieloruskej kvalifikantke 3:6, 3:6.

Lacko v Izmire v osmičke

Lukáš Lacko vyhral v 2. kole na challengeri v tureckom Izmire (dotácia 64 000 eur, tvrdý povrch vonku), keď zdolal Laurynasa Grigelisa z Litvy 6:1, 6:4 a postúpil do štvrťfinále.