V Lipsku Slovenky postupujú

Petra Uberalová a Rebecca Šramková postúpili na 15-tisícovom turnaji žien v Lipsku do 2. kola. Vlani na tomto turnaji Šramková vo finále zdolala Uberalovú. Teraz je Šramková ako kvalifikantka najvyššie nasadená, v 1. kole zdolala Češku Barboru Miklovú 6:4, 6:0, Uberalová Chorvátku Sylviu Njiričovú 6:1, 7:6(5).

19. 08. 2015

Alex Molčan sa činí

Najlepší slovenský junior Alex Molčan, líder nedávneho zlatého tímu z Galea Cupu, sa medzi mužmi činí. Na 10-tisícovom turnaji kategórie futures v Ženeve úspešne zbiera prvé body do rebríčka, už je vo štvrťfinále po výhre nad Nemcom Pirminom Haenlem (ATP 678.) 7:6(2), 6:7(4), 6:4.

Schmiedlovej to vyšlo!

Slovenská ženská jednotka Karolína Schmiedlová vyradila na turnaji WTA v americkom Cincinnati 13. nasadenú Poľku Agnieszku Radwaňskú 4:6, 6:3, 6:1. V druhom kole sa naša kvalifikantka stretne s Rumunkou Irinou Cameliou Beguovou.

Kližan nestačil na Karloviča

Martin Kliżan nestačil v druhom kole turnaja ATP v Cincinnati na Chorváta Iva Karloviča, ktorý zdolal slovenskú jednotku 6:3, 7:6(2).

Slovenky v Cincinnati neuspeli

Dominika Cibulková a Daniela Hantuchová vypadli v prvom kole turnaja WTA v Cincinnati. Na podujatí hrá ešte Karolína Schmiedlová, ktorá postúpila z kvalifikácie. Jej súperkou bude Poľka Agnieszka Radwanská.