Martin titul neobhájil

Andrej Martin prehral vo finále challengeru v Liberci s Nemcom Tobiasom Kamkem 6:7(6), 4:6, a tak neobhájil titul z minulého roka. V sobotu získal v Liberci deblový titul. Za dvojhru inkasoval brutto prémiu 3600 eur a 55 bodov do rebríčka, s ktorom sa posunie na 159. pozíciu.

09. 08. 2015

Blaško má prvý titul

Devätnásťročný Martin Blaško (ATP 798.) získal v Trnave po štvorhre aj singlový titul, na podujatí kategórie futures prvý medzi mužmi. Vo finále zdolal Slovinca Tomislava Ternara 3:6, 6:4, 6:4. Hráč NTC je na sľubnej ceste zvládnuť prechod z juniorského do mužského tenisu, za pol sezóny poskočil v rebríčku o tisíc miest.

Rybáriková vypadla v kvalifikácii

Druhá nasadená Magdaléna Rybáriková prehrala v 1. kole dvojkolovej kvalifikácie v kanadskom Toronte (dotácia 2 513 000 USD, tvrdý povrch) s Portoričankou Mónicou Puigovou za 146 minút 6:2, 3:6, 2:6.

08. 08. 2015

Martin v Liberci o titul

Andrej Martin postúpil do svojho tretieho tohtoročného challengerového finále (v Padove a Bielle vyhral). V Liberci zdolal 99. tenistu sveta Radu Albota z Moldavy 6:2, 2:6, 6:3 a má šancu obhájiť titul proti Nemcovi Tobiasovi Kamkemu. Vo štvorhre získal v Liberci 6. challengerový titul.

Blaško so šancou na dupľu

Martin Blaško, hráč NTC, postúpil do finále turnaja kategórie futures v Trnave, keď vyradil najvyššie nasadeného Austrálčana Van Peperzeela. Jeden titul už získal vo štvorhre po boku ďalšieho mladého tenistu Petra Vajdu.