Dajte hlas Karolíne!

Karolína Schmiedlová je kandidátkou na vychádzajúcu hviezdu WTA za mesiac júl. Zverenka trénera Milana Martinca sa dostala medzi finálovú trojicu s Ruskou Margaritou Gasparjanovou a Nemkou Annikou Beckovou. Hlasovať sa dá do štvrtkovej polnoci, DAJTE NAŠEJ JEDNOTKE SVOJ HLAS TU!

06. 08. 2015

Slovensko zlaté na ME!

Slovensko zvíťazilo vo finále záverečného turnaja majstrovstiev Európy juniorov do 18 rokov vo francúzskom La Rochelle nad Rumunskom 2:1 a získalo zlaté medaily. Pod vedením kapitána Ľubomíra Kurhajca hral tím v zložení Alex Molčan, Lukáš Klein, Patrik Néma. ,,Je to najcennejší tímový úspech slovenských juniorov v ére samostatnosti," hodnotil víťazstvo Tibor Macko, prezident STZ.

05. 08. 2015

Blaško, Košec a Fabian postúpili v Trnave do osemfinále

Zo slovenských tenistov postúpili do osemfinále turnaja kategórie futures v Trnave na dvorcoch TC EMPIRE Martin Blaško, Patrik Fabian a Ivan Košec, ktorí nasledujú Kamila Čapkoviča, postupujúceho v rámci utorkového programu.

Rybárikovej stop vo Washingtone

Magdaléna Rybáriková podľahla Ruske Anastasii Pavľučenkovovej v 1. kole na turnaji WTA v americkom Washingtone (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch) 6:7 (2), 6:7 (3) - Slovenka v druhom sete nevyužila vedenie 3:0.

Vo finále Molčan vyrovnal 1:1

Slovenskí tenisti do 18 rokov vo finále ME v La Rochelle vyrovnali súboj s Rumunskom na 1:1. Lukáš Klein podľahol Frunzovi 4:6, 3:6, nad ktorým v piatok v Piešťanoch zvíťazil, ale Molčanovi v druhom sete Manda vzdal a rozhodnutie padne vo štvorhre. Dievčatá do 18 rokov na záverečnom turnaji ME v Granville vyhrali nad Holandskom 2:1 a obsadili konečné 7. miesto.