Kližan zobral Nolemu set

Martin Kližan prehral v 2. kole v Miami so svetovou jednotkou Novakom Djokovičom 0:6, 7:5, 1:6. Najvyššie nasadenému v ich premiérovom súboji zobral najlepší Slovák set, keď prehrával 3:5 a štyrmi víťaznými hrami v rade otočil. V treťom sete však na súpera už nestačil.

29. 03. 2015

Kužmová vo finále štvorhry

Slovenská juniorka Viktória Kužmová nepostúpila v gréckom Heraklióne do finále ženského turnaja ITF s dotáciou 10-tisíc dolárov. Členka NTC po semifinálovej výhre nad Danielou  Ciobanuovou z Moldavy 6:3, 6:4, prehrala s Ruskou Anastasiou Komardinovou  6:7(1), 7:6(1), 1:6. Vo finále si zahrala Kužmová napokon vo štvorhre.

Hantuchová pokračuje vo štvorhre

Jedinou slovenskou tenistkou v Miami je už Daniela Hantuchová, ktorá po vyradení v dvojhre pokračuje vo štvorhre. S Taliankou Karin Knappovou zvíťazili v 1. kole nad Rumunkami Alexandrou Dulgherovou a Simonou Halepovou 7:5, 6:3. V osemfinále ich čakajú Rusky Makarovová a Vesninová.

28. 03. 2015

Kližan proti Djokovičovi

Martin Kližan zdolal v 1. kole turnaja v Miami Taliana Paola Lorenziho 6:3, 6:4, keď v druhom sete prehrával 2:4. Kližanovým súperom v 2. kole bude svetová jednotka a najvyššie nasadený Srb Novak Djokovič. V 2. kole dvojhry žien prehrala Karolína Schmiedlová so 7. nasadenou Poľkou Agnieszkou Radwaňskou v tesnom zápase trvajúcom 100 minút 4:6, 5:7.