Skvelé, Cibulková postupuje!

Dominika Cibulková po bojovnom výkone postupuje do osemfinále Australian Open. V treťom kole 11. nasadená Slovenka vyradila turnajovú devätnástku Alizé Cornetovú z Francúzska 7:5, 6:2. V zápase trvajúcom 1:54 hod. Cibulková prehrávala v prvom sete 3:5, v druhom 0:2.

24. 01. 2015

Polnočná rozlúčka

Daniela Hantuchová v Melbourne dohrala aj vo štvorhre. O polnoci melbournského času po boku Talianky Knappovej vypadla v 2. kole po prehre so 4. nasadeným švajčiarsko-talianskym párom Hingisová, Pennettová 3:6, 7:6(5), 2:6. Zápas trval 135 minút.

23. 01. 2015

Štvorhry: 3 prehry, 2 výhry

Martin Kližan,  Magdaléna Rybáriková, Karolína Schmiedlová so svojimi zahraničnými partnermi vypadli v prvom kole štvorhry na Australian Open. Postúpili Daniela Hantuchová po boku Talianky Karin Knappovej a Dominika Cibulková s Belgičankou Kirsten Flipkensovou.

Mihalíková s titulom z Traralgonu

Tereza Mihalíková po boku bieloruskej partnerky Very Lapkovej, s ktorou bola vlani vo finále štvorhry junioriek na US Open, vyhrali titul v Traralgone na prípravnom juniorskom turnaji pred Australian Open. Dvojica vo finále zdolala ukrajinsko-ruský pár Fridmanová, Neplijová 7:5, 7:5.

22. 01. 2015

Cibulková suverénne ďalej

Dominika Cibulková sa suverénnym spôsobom prebojovala do 3. kola Australian Open. Vlaňajšia finalistka ako nasadená jedenástka deklasovala Bulharku Cvetanu Pironkovovú 6:2, 6:0 a upravila bilanciu so súperkou na 8:1. O postup do osemfinále nastúpi proti Francúzke Alize Cornetovej, s ktorou má bilanciu 3:0.