V AEGON aréne tenisoví velikáni

Siedmy ročník tenisovej exhibície Tennis Champions v Bratislave ponúkne fanúšikom súboj dvojice legiend tohto športu Ivana Lendla a Johna McEnroea. Aj keď pôjde hlavne o šou a zábavu, obaja aktéri sľúbili, že divákom v bratislavskej AEGON aréne  ukážu všetky svoje hráčske schopnosti a chcú sa pobiť o víťazstvo.

14. 10. 2014

Hantuchová v Luxemburgu končí

Daniela Hantuchová prehrala v prvom kole turnaja WTA v Luxemburgu s treťou nasadenou Nemkou Sabine Lisickou 5:7, 0:6 a s turnajom sa rozlúčila.

Čepelová v Luxemburgu v 2. kole

Jana Čepelová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Luxemburgu, keď si v pondelňajšom zápase poradila so španielskou protihráčkou Mariou-Teresou Torrovou-Florovou 6:3, 6:0.

13. 10. 2014

Gombos miesto Kližana

Mečíř - Gombos 7:6(2), 6:4 - to je výsledok finále kvalifikácie na turnaji ATP vo Viedni. Miloslav Mečíř sa kvalifikoval do hlavného turnaja. Gombos sa však do hlavného pavúka dostal ako lucky loser namiesto Martina Kližana, ktorý štart odriekol. Vo Viedni hrá ešte Lukáš Lacko.

Gombos - Mečíř vo finále kvalifikácie

Norbert Gombos postúpil do finále kvalifikácie na turnaji ATP vo Viedni po výhre nad Britom Jamesom Wardom 7:6(6), 6:3. V tajbrejku prvého setu prehrával 4:6, ale sériou 4 lôpt otočil vývoj. V úvode druhého setu brejkol súpera a udržal réžiu vo svojich rukách. Vo finále kvalifikácie narazí na Miloslava Mečířa, ktorý vyradil Japonca Nošihita Nišioku 6:2, 6:4.

12. 10. 2014

Hantuchová proti Lisickej

Daniela Hantuchová sa po doliečení zranenia vracia na dvorce v Luxemburgu, kde sa na turnaji WTA stretne s treťou nasadenou Nemkou Sabine Lisickou. Jana Čepelová si na tomto podujatí v 1. kole zmeria sily so Španielkou Maríou-Teresou Torróovou-Florovou. Karolína Schmiedlová sa z turnaja odhlásila.