Mečíř zdolal Becka

V zápase dňa na challengeri Arimex Trophy v Trnave zdolal v 1. kole v súboji Slovákov Miloslav Mečíř Karola Becka 7:5, 6:2. Viac o turnaji na www.atptrnava.com

16. 09. 2014

Rybáriková ďalej, Schmiedlovej stop

Magdaléna Rybáriková ako nasadená štvorka zdolala v 1. kole turnaja WTA v juhokórejskom Soule Talianku Schiavoneovú 6:4, 3:6, 6:2. V osemfinále sa stretne s Belgičankou Wickmayerovou. Karolína Schmiedlová podľahla Danke Koviničovej z Čiernej Hory po trojhodinovom boji 7:6 (7), 4:6, 6:7 (3). Je to už deviata prehra Košičanky v sérii.

Cibulková v Tokiu do 2. kola

Dominika Cibulková postúpila na turnaji WTA Pan Pacific Open v Tokiu (dotácia 1 000 000 USD, tvrdý povrch Deco Turf) do 2. kola po výhre nad Belgičankou Kirsten Flipkensovou 6:1, 6:3. Daniela Hantuchová prehrala s exkrajankou Jarmilou Gajdošovou, reprezentujúciu Austráliu, 2:6, 7:5, 5:7.

V Trnave v utorok Mečíř - Beck

V Trnave na challengeri Arimex Trophy sa nik zo skovenských hráčov neprebojoval z kvalifikácie do hlavného turnaja. V utorok bude ťahákom derby súboj prvého kola medzi držiteľmi voľných kariet Miloslav Mečíř a Karol Beck. Viac o turnaji.

15. 09. 2014

Slováci vo viacerých finále štvorhry

Na menších turnajoch sa uplynulý týždeň presadilo niekoľko Slovákov vo štvorhre, v Prahe na desaťtisícke si finále dvojhry zahrala Nikola Vajdová, ktorá podľahla domácej Krejsovej 2:6, 4:6. Titul vo štvorhre získala Jana Jablonovská a domáca Vendula Žovincová. V Bole vyhrali Vivien Juhászová a Barbora Kötelesová.

14. 09. 2014

V Trnave Kovalík proti Haasemu

V Trnave vyžrebovali challenger Arimex Trophy (dotácia 42 500 eur + H, antuka vonku). Jednotkou podujatia je Holanďan Robin Haase, ktorého súperom bude Jozef Kovalík. Derby čaká domácich držiteľov voľnej karty Miloslava Mečířa ml. a Karola Becka. Viac na www.atptrnava.com