Kovalík v Janove do hlavnej

Najvyššie nasadený Jozef Kovalík zvíťazil vo finále kvalifikácie  na challengeri v Janove (dotácia 85 000 eur, antuka) nad domácim Pietrom Licciardim 4:6, 6:3, 6:3. V prvom kole hlavného turnaja sa stretne s Damírom Džumhurom z Bosny a Hercegoviny.

01. 09. 2014

Schmiedlová vypadla už v 1. kole

Kristína Schmiedlová, piata nasadená, prehrala v 1. kole juniorskej dvojhry US Open s Maďarkou Bondarovou  3:6, 6:3, 3:6. Finalistka tohtoročného juniorského Wimbledonu sa v New Yorku ako prvá z pätice mladých Slovákov rozlúčila s dvojhrou. Martin Blaško postúpil suverénne do 2. kola.

31. 08. 2014

Kučová vyhrala v Belgicku

Kristína Kučová ako najvyššie nasadená zvíťazila v belgickom meste Fleurus na turnaji ITF s dotáciou 25-tisíc USD nad Ruskou Jevgenijou Rodinovou 6:3, 6:4 a získala svoj siedmy singlový titul na ženskom okruhu ITF, druhý v roku 2014.

Mihalíková vyradila jednotku

Tereza Mihalíková postúpila z kvalifikácie do hlavného turnaja juniorskej dvojhry na US Open. Mladá slovenská tenistka v 2. kole dvojkolovej kvalifikácie zdolala najvyššie nasadenú Fionu Ferrovú 6:2, 2:6, 6:3. V ženskom rebríčku patrí Francúzke 351. miesto.

30. 08. 2014

US Open: Aj Husárová skončila

Poslednou Slovenkou na US Open bola Janette Husárová, ktorá dohrala v sobotu. V 2. kole štvorhry s Poľkou Kaniovou podľahli 11. nasadenej česko-holandskej dvojici Hradecká, Krajiceková 3:6, 2:6.