Gombos - prvý Slovák vo finále!

Norbert Gombos postúpil do finále challangeru Košice Open. V semifinálovom zápase zdolal za 2 hodiny a 18 minút Bielorusa Vladimira Ignatika 2:6, 7:6(3), 6:3. Pre Gombosa to bude tretie finále v rade, v predošlých dvoch vo Vicenze a Prostějove ťahal za kratší koniec. Finále na Aničke je o 14.00 h.

13. 06. 2014

Mečíř na finále nedosiahol

Miloslav Mečíř ml. (188. ATP) prehral v semifinále na challengeri v britskom Nottinghame (dotácia 64 000 eur, tráva) s 19-ročným Austrálčanom Nickom Kyrgiosom 3:6, 2:6. Vo finále si Kyrgios zahrá s krajanom Samuelom Grothom. Mečíř sa posunie v rebríčku na 182. miesto - najlepšie v kariére.

Gombos hrá v Košiciach o finále

Norbert Gombos postúpil do semifinále challangeru Košice Open. Vo štvrťfinále si poradil s Facundom Arguellom z Argentíny 7:5, 6:3 a v boji o finále sa stretne s Bielorusom Vladimírom Ignatikom. Druhú semifinálovú dvojicu tvoria Kanaďan Dancevic a Francúz Pouille.

12. 06. 2014

Mečíř v semifinále!

Miloslav Mečíř ml. (188. ATP) zvíťazil vo štvrťfinále na challengeri v britskom Nottinghame (dotácia 64 000 eur, tráva) nad Rumunom Mariusom Copilom 7:5, 3:6, 6:3. V semifinále bude súperom slovenského tenistu 19-ročný Austrálčan Nick Kyrgios, 173. hráč rebríčka.

Hantuchová neobháji titul

Daniela Hantuchová neobháji titul na birminghamskej tráve. V treťom kole turnaja WTA Premier Aegon Classic (dotácia 710 000 USD) ako nasadená sedmička podľahla japonskej veteránke, 43-ročnej Kimiko Dateovej Krummovej, 4:6, 0:6.