Dominika o nevyužitej šanci

Po prehre s Číňankou Na Li v semifinále v Miami si Dominika Cibulková najviac vyčítala nevyužitú šancu v treťom sete, keď viedla 3:1.

28. 03. 2014

Cibulková do finále nepostúpila

Dominika Cibulková si nezahrá proti Serene Williamsovej vo finále v Miami. Desiata nasadená Slovenka podľahla v semifinále dvojke pavúka Číňanke Na Li 5:7, 6:2, 3:6. Dominika viedla v treťom sete 3:1 a nevyužila loptičku na 4:1. Potom súperka začala set otáčať a snahu piatimi víťaznými hrami dotiahla do úspešného konca.

Kližan pokračuje, Lackovi stop

Martin Kližan postúpil do štvrťfinále 40-tisícového antukového challengeru v kolumbijskej Barranquille po výhre nad Argentínčanom Facundom Bagnisom 6:2, 6:2. Na 100-tisícovom challengeri v mexickej Guadalajare Lukáš Lacko podľahol na harde v 2. kole Denisovi Kudlovi z USA 6:4, 5:7, 4:6.

27. 03. 2014

Slovenky v Osprey postupujú

Obe Slovenky na 50-tisícovom turnaji v Osprey na Floride postúpili : Jana Čepelová je už vo štvrťfinále. Najprv zvíťazila nad austrálskou kvalifikantkou Ashleigh Bartyovou 0:6, 6:4, 7:5 a potom aj nad Španielkou Cabezovou-Candelovou 6:2, 6:2. Karolína Schmiedlová nad Američankou Abazovou 6:2, 6:0.

DOMI v semifinále aj TOP 10!

Dominika Cibulková sa prebojovala už do semifinále v Miami a prvý raz v kariére bude figurovať v TOP 10. Vo štvrťfinále si ako 10. nasadená poradila s trojkou Agnieszkou Radwaňskou za 2:40 h v trojsetovej dráme 3:6, 7:6 (5), 6:3. V druhom sete odvrátila za stavu 4:5 tri mečbaly, v tajbrejku otočila z 2:5.