Lacko v druhom kole

Dvadsaťšesťročný Lukáš Lacko zdolal svojho francúzskeho rovesníka Kenny De Scheppera 6:4, 6:4 a postúpil do druhého kola turnaja majstroskej série v Miami.  Aktuálne 105. hráč rebríčka, kvalifikant, vyprevadil ľaváka z Bordeaxu za 70 minút.

20. 03. 2014

Karolína proti Venus

Karolína Schmiedlová v Miami vyradila Holanďanku Indy De Vroomovú 7:5, 5:7, 6:2 a v druhom kole ju čaká Venus Williamsová, 29. nasadená Američanka. Magdaléna Rybárikovå na Floride dohrala. Slovenská tenistka podľahla v prvom kole Portoričanke Monice Puigovej 1:6, 6:7(7).

19. 03. 2014

Čepelová v Miami prehrala

Jana Čepelová sa neprebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA v Miami. Ako nasadená jednotka prehrala vo finále kvalifikácie s Holanďankou Kiki Bertensovou 4:6, 4:6. Zápas trval 1:17 h.

18. 03. 2014

Lacko v Miami do hlavnej

Lukáš Lacko vyhral vo finále dvojkolovej kvalifikácie v Miami nad Srbom Dušanom Lajovičom 6:3, 6:2 a postúpil do hlavnej súťaže turnaja ATP 1000 Sony Open Tennis. V mužskom pavúku bude jediným slovenským zástupcom. Jeho súperom v 1. kole je Francúz Kenny De Schepper.

Čepelovej obrat z 3:6 a 0:3

Jana Čepelová sa prebojovala do 2. kola kvalifikácie na turnaji WTA v Miami. Ako nasadená jednotka si poradila s Češkou Andreou Hlaváčkovou za dve hodiny 3:6, 6:4, 6:3. Zverenka trénera Martina Zathureckého prehrávala v druhom sete už 0:3, no podarilo sa jej otočiť nepriaznivý vývoj.

17. 03. 2014

Dlhé čakanie na Miami

Vyradenie Jany Čepelovej v prvom kole turnaja v Indian Wells znamenalo pre zverenku trénera Martina Zathureckého dlhé čakanie na ďalší turnaj v USA. Dvojica je už pár dní v Miami a čo je dôležité, fedcupová repezentantka je zdravá. V kvalifikácii je najvyššie nasadená, čaká ju Češka Hlaváčková.