Cibulková vyradila aj Venus!

Dominika Cibulková stratila síce v Miami po prvý raz set, ale na ceste do štvrťfinále vyradila bývalú svetovú jednotku Venus Williamsovú 6:1, 5:7, 6:3. Zápas trval 2:19 hod., o postup do semifinále sa Slovenka stretne s Anieszkou Radwaňskou.

25. 03. 2014

Cibulkovú čaká Venus

Dominika Cibulková sa prebojovala do osemfinále na turnaji WTA v Miami. Ako nasadená desiatka v treťom kole zdolala Francúzku Alize Cornetovú za 133 minút  7:6(6), 6:4. Ďalšou súperkou zverenkyne trénera Mateja Liptáka bude už dnes Venus Williamsová.

24. 03. 2014

Lacko v Miami skončil

Lukáš Lacko prehral v druhom kole turnaja v Miami so 14. nasadeným Fabiom Fogninim 4:6, 4:6. Prvý set rozhodol brejk za stavu 4:4, v druhom získal Talian náskok hneď v úvode a už si ho udržal. Zápas trval 72 minút, slovenský tenista v ňom nemal ani jeden brejkbal, súper zo 6 využil 2.

23. 03. 2014

Stop trom Slovenkám

V Miami v piatok v druhom kole dohrali tri Slovenky, takže vo dvojhre pokračuje na Floride len Dominika Cibulková. Ako lucky loser vypadla Jana Čepelová, skončila 31. nasadená Daniela Hantuchová, ale aj Karolína Schmiedlová, ktorá zostala na rakete Venus Williamsovej.

22. 03. 2014

Cibulková vyhrala suverénne

Dominika Cibulková sa suverénnym spôsobom prebojovala do 3. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami. Ako nasadená desiatka deklasovala Rakúšanku Yvonne Meusburgerovú za 88 minút 6:1, 6:2.