Dominika hrá o ďalší titul

Dominika Cibulková sa desiaty raz v kariére prebojovala do finále dvojhry na turnaji WTA. V piatkovom semifinále hardového podujatia v mexickom Acapulcu nasadenej jednotke poradila Číňanka Šuaj Čang za stavu 4:2 v prvom sete v prospech Slovenky zápas skrečovala.

01. 03. 2014

Gombos hrá o finále

Norbert Gombos, člen NTC, postúpil na challengeri v Cherbourgu (dotácia 64 000 eur) už do semifinále, keď vyradil druhého nasadeného hráča svetovej stovky Nemca Dustina Browna 6:3, 7:6(3).

28. 02. 2014

Cibulková už v semifinále

V mexickom Acapulcu postúpila Dominika Cibulková už do semidinále, keď na turnaji okruhu WTA s dotáciou 250-tisíc dolárov vyradila ako najvyššie nasadená Novozélanďanku Erakovicovú 6:4, 7:5.

Kližan do štvrťfinále v Sao Paule

Martin Kližan sa prebojoval už do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v brazílskom Sao Paule. Zverenec trénera Martina Damma v druhom kole vyradil tretieho nasadeného Španiela Marcela Granollersa (35. ATP) 6:4, 6:3. Súperom slovenskej jednotky bude Brazílčan Bellucci.

V derby vyhrala Wienerová

Lenka Wienerová vyhrala v slovenskom osemfinálovom derby na 10-tisícovom turnaji v Antalyi nad talentovanou 15-ročnou Viktóriou Kužmovou 6:3, 6:0. Kužmová sa do hlavného turnaja v tureckom stredisku prebojovala z kvalifikácie.