Mečířovci na US Open

Miloslav Mečíř, kapitán daviscupovej reprezentácie Slovenska, si pred stretnutím so Švédskom, pôjde pozrieť hráčov na US Open. Možno bude mať to šťastie, že bude vidieť aj zápas syna, ktorý sa dostal do kvalifikačného pavúka.

20. 08. 2013

Fabian zatiaľ lepší vo štvorhre

Patrik Fabian, 19-ročný člen NTC, má zatiaľ lepšie výsledky vo štvorhre ako v dvojhre. Uplynulý víkend vyhral už tretí turnaj kategórie Futures vo štvorhre v tomto roku.

19. 08. 2013

K. Kučová s ďalším titulom

Kristína Kučová vyhrala v krátkom čase ďalší turnaj ITF, už piaty v kariére. Vo finále 50-tisícového podujtia v rumunskej Craiove zdolala Talianku Briantiovú 7:5,3:6, 6:4.

18. 08. 2013

Rybáriková ako vo sne

Magdaléna Rybáriková prehrala v osemfinále dvojhry na turnaji WTA v Cincinnati. Zverenka trénera Petra Hubera podľahla nasadenej dvojke Bieloruske Victorii Azarenkovej 3:6, 4:6. S výsledkami v USA je však veľmi spokojná.

16. 08. 2013

Zo skúseností budú čerpať

Vo francúzskom meste Ajaccio sa hrala v dňoch 8. – 11. augusta 2013 finálová skupina Nations Challenge dievčat do 12 rokov. O vystúpení tímu SR píše jeho kapitán Ladislav Macko.

15. 08. 2013

Prehrávala 3:6, 2:5 a vyhrala!

Magdaléna Rybáriková sa prebojovala do osemfinále dvojhry na hardovom turnaji WTA v americkom Cincinnati po výhre v 2. kole nad Francúzkou Alize Cornetovou 3:6, 7:5, 7:5. V druhom sete Slovenka prehrávala už 2:5...