V súboji krajaniek lepšia Rybáriková

Magdaléna Rybáriková sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA vo Washingtone. Obhajkyňa titulu si v 2. kole v atraktívnom derby krajaniek poradila s Janou Čepelovou 7:5, 5:7, 7:5.

02. 08. 2013

Záverečný turnaj je v Trnave

Séria tenisových turnajov kategórie futures na Slovensku - každý s dotáciou 10-tisíc dolárov - vyvrcholí na budúci týždeň v Trnave. Podujatie pod názvom EMPIRE FUTURES TRNAVA organizuje ambiciózny klub TC EMPIRE premiérovo. LIVE SCORE

Dievčatá do 16 a 18 rokov postúpili

Tenistky do 16 a 18 rokov vyhrali vo svojich semifinálových stretnutiach kvalifikačných skupín ME tímov a vybojovali si postup na finálový turnaj. Oba tímy chlapcov svoje stretnutia prehrali a budú hrať o 3. nepostupové miesto.

01. 08. 2013

H + H ďalej, Cibulkovej stop

Dominika Cibulková neobháji vlaňajší titul na turnaji WTA v kalifornskom Carlsbade. Prehrala v 1. kole dvojhry so Srbkou Anou Ivanovičovou 6:4, 3:6, 2:6. Návrat Martiny Hingisovej po boku Daniely Hantuchovej vyšiel, dvojica vyhrala nad Görgesovou s Jurakovou 6:1, 6:1.

Tri tímy začali víťazne

Slovenské tímy juniorov hrajú tento týždeň v kvalifikačných skupinách o postup do finálových skupín Summer Cupu, v ktorých sa 5.-7. augusta rozhodne o tituloch majstrov Európy. Vlani SR získala zlato na ME junioriek do 18 rokov (na snímke).