Trnava Cup získal Michal Selecký

Trnava Cup, TEJT turnaj do 16 rokov, ktorý usporiadal TC EMPIRE v Trnave, vyhral slovenský tenista Michal Selecký. Hráč Slávie Agrofert STU vo finále zdolal Rumuna Moldovana 4:6, 7:4, 7:5. Dvojhru dievčat vyhrala Maďarka Panna Udvardyová, ktorá vo finále zdolala Slovenku Alexandru Lázárovú 7:6(3), 0:6, 6:1.

28. 07. 2013

Cibulková v Stanforde vo finále

Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa prebojovala do ôsmeho singlového finále na okruhu WTA. V semifinále dvojhry na hardovom turnaji v kalifornskom Stanforde si ako nasadená trojka poradila s päťkou "pavúka" Rumunkou Soranou Cirsteovou za 82 minút 6:4, 6:0.

Dievčatá SR v Rakovníku postúpili

Zo slovenských tímov do 12 rokov, ktoré bojovali v Rakovníku v kvalifikačnej skupine o dve postupové miesta na augustové finále ME, boli úspešnejšie dievčatá. Tie sa spolu s Českom prebojovali na turnaj o medaily 8. - 11. augusta vo francúzskom Ajaccio.

Čapkovič vyhral Michalovce Cup

Víťazom Michalovce Cup, turnaja kategórie futures s dotáciou 10 000 USD, sa stal Kamil Čapkovič, rodák z Michaloviec, ktorý v nedeľu v slovenskom finále zdolal Juraja Masára 6:4, 3:6, 6:3.

Kližan má prvý titul vo štvorhre

Martin Kližan získal svoj prvý titul vo štvorhre na turnaji ATP. Po boku Španiela Marrera dvojica zvíťazila vo finále v Umagu nad americko-nemeckým párom Nicholas Monroe, Simon Stadler 6:1, 5:7, 10- 7.