• TIPOS

Aj Schmiedlová do 2. kola!

Karolína Schmiedlová, 150. hráčka počítača, postúpila cez favoritku do 2. kola Roland Garros! Osemnásťročná Košičanka, kvalifikantka, vyradila 41. hráčku svetového rebríčka Yanine Wickmayerovú 7:6(5), 2:6, 6:2 a postarala sa v Paríži o ďalšie prekvapenie v podaní slovenskej tenistky.

29. 05. 2013

Program Slovákov v Paríži

V stredu sa  v Paríži predstaví v prvom kole Slovenka Karolína Schmiedlová, ďalšie tri hráčky nastúpia už v druhom kole. Súboj Kližana s Nadalom bude vo štvrtok.

Cibulková v Paríži v 2. kole

Dominika Cibulková sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola dvojhry na Roland Garros v Paríži. Vlaňajšia štvrťfinalistka si v úvodnom kole ako nasadená šestnástka poradila s Ukrajinkou Lesiou Curenkovou 6:1, 6:4.

28. 05. 2013

Hantuchová vypadla, viedla 5:0

Daniela Hantuchová neuspela v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros, keď prehrala s nasadenou osemnástkou Srbkou Jelenou Jankovičovou 4:6, 6:7 (7).

V Paríži dážď ruší hru

Na Roland Garros v utorok zasiahol do programu dážď. Zápasy sa začali s meškaním a potom nasledovalo ďalšie prerušenie.

Skvelé – aj Čepelová postúpila!

Jana Čepelová, 19-ročná slovenská debutantka na Roland Garros, postúpila do 2. kola cez Christine McHaleovú. Američanku, 55. hráčku rebríčka, zdolala po boji 7:6(3), 2:6, 6:4. Uzavrela tak pondelkovú slovenskú bilanciu v Paríži - 4 zápasy, 4 víťazstvá.