Tenis-US Open: V španielskom súboji víťazstvo Lópeza (6)

New York 31. augusta (TASR) - Srbský tenista Viktor Troicki si zabezpečil miestenku v treťom kole dvojhry na grandslamovom turnaji US Open, keď v troch setoch 7:6 (6), 7:5 a 6:0 vyradil z hry Stefana Travagliu z Talianska. Už v druhom kole skončil Čech
31. 08. 2017

Tenis-US Open: Američanka Rogersová vyradila v 2. kole Gavrilovovú (5)

New York 31. augusta (TASR) - Americká tenistka Jennifer Bradyová si vybojovala za 55 minút hladký postup do tretieho kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open, z hry vyradila nasadenú dvadsaťtrojku Češku Barboru Strýcovú v dvoch setoch 6:1 a 6:1. Do

Tenis-US Open: Jedenásty nasadený Bautista Agut v 3. kole dvojhry (5)

Tenis-US Open: Siedmy nasadený Dimitrov skončil už v druhom kole (4)

Tenis-US Open: Plíšková po vydretom postupe: "Cítila som tlak" (4)

Tenis-US Open: Svetová jednotka Plíšková po trojsetovej bitke v 3. kole (3)

Tenis-US Open: Do tretieho kola dvojhry postúpil Džumhur aj Millman (3)

Tenis-US Open: Berdych skončil už v 2. kole, nad jeho sily bol Dolgopolov (2)

Tenis-US Open: Srb Troicki si zabezpečil účasť v treťom kole dvojhry

New York 31. augusta (TASR) - Srbský tenista Viktor Troicki si zabezpečil miestenku v treťom kole dvojhry na grandslamovom turnaji US Open, keď v troch setoch 7:6 (6), 7:5 a 6:0 vyradil z hry Stefana Travagliu z Talianska. muži - dvojhra - 2. kolo: Vikt

Tenis-US Open: V treťom kole dvojhry aj Ostapenková a Svitolinová (2)

Tenis-US Open: Američanka Bradyová s hladkým postupom do 3. kola

New York 31. augusta (TASR) - Americká tenistka Jennifer Bradyová si vybojovala za 55 minút hladký postup do tretieho kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open, z hry vyradila nasadenú dvadsaťtrojku Češku Barboru Strýcovú v dvoch setoch 6:1 a 6:1. že

Tenis-US Open: Gombosa mrzí prehra s Troickim,teraz sa sústredí na DC s Poľskom

New York 31. augusta (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos bol pri premiére na US Open blízko k postupu do 2. kola. Nad skúseným Srbom Viktorom Troickim viedol 2:1 na sety, bývalej svetovej dvanástke sa však podarilo otočiť nepriaznivý vývoj. Gombos