Tenis: Rybáriková prehrala v 2. kole turnaja WTA v Toronte s Halepovou

Toronto 10. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková neuspela v 2. kole dvojhry na turnaji WTA v kanadskom Toronte. V pozícii lucky loserky prehrala s nasadenou dvojkou Rumunkou Simonou Halepovou 3:6, 4:6. Turnajová trojka Nemka Angelique
10. 08. 2017

Tenis: Federer suverénne zvíťazil v 2. kole turnaja ATP v Montreale (2)

Montreal 9. augusta (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer nasadený ako druhý triumfoval v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Montreale nad domácim Kanaďanom Petrom Polanským jednoznačne 6:2, 6:1. dvojhra - 2. kolo: Robin Haase (Ho
09. 08. 2017

Tenis: Cibulková prehrala so Šafářovou v 2. kole turnaja WTA v Toronte (3)

Toronto 9. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková prehrala v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji WTA v kanadskom Toronte s Češkou Luciou Šafářovou za 83 minút 2:6, 4:6. Jedenásta nasadená hráčka tak nenadviazala na víťazstvo z

Tenis: Federer suverénne zvíťazil v 2. kole turnaja ATP v Montreale

Tenis: Cibulková prehrala so Šafářovou v 2. kole turnaja WTA v Toronte (2)

Tenis: Murray vynechá aj turnaj ATP v Cincinnati

Cincinnati 9. augusta (TASR) - Britský tenista Andy Murray nebude hrať ani na budúcotýždňovom turnaji ATP Western & Southern Open v americkom Cincinnati. V štarte mu zabránili pokračujúce problémy s bedrom, pre ktoré nenastúpil od štvrťfinálovej preh

Tenis: Čilič a Querrey skompletizovali základné zostavy Laver Cupu

Praha 9. augusta (TASR) - Chorvátsky tenista Marin Čilič a Američan Sam Querrey skompletizovali základné zostavy Laver Cupu, ktorý sa uskutoční v pražskej O2 aréne od 22. do 24. septembra. Čilič bude hrať v európskom tíme po boku Rafaela Nadala, Rogera F

Tenis: Muguruzová Blancová zdolala Flipkensovú v 2. kole turnaja WTA v Toronte

Toronto 9. augusta (TASR) - Španielska tenistka Garbine Muguruzová Blancová nasadená ako štvrtá uspela v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji WTA v kanadskom Toronte nad Belgičankou Kirsten Flipkensovou 7:5, 6:2. dvojhra - 2. kolo: Garbine Mug

Tenis: Donaldson postúpil do osemfinále turnaja ATP v Montreale (2)

Montreal 9. augusta (TASR) - Americký tenista Ernesto Escobedo postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Montreale, keď si v utorok poradil s gruzínskym súperom Nikolozom Basilašvilim v dvoch setoch 7:6 (4) a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Ernesto Escobedo (

Tenis: Rybáriková do 2. kola turnaja WTA v Toronte, Wozniacka do osemfinále (5)

Toronto 9. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Toronte nad skúsenou Chorvátkou Mirjanou Lučičovou-Baroniovou v dvoch setoch 7:5, 6:0. Wimbledonská semifinalistka otočila v prvom sete z 1:5

Tenis: Rybáriková cez Lučičovú-Baroniovú do 2. kola turnaja WTA v Toronte (4)

08. 08. 2017

Tenis: Escobedo postúpil do 2. kola turnaja ATP v Montreale

Montreal 8. augusta (TASR) - Americký tenista Ernesto Escobedo postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Montreale, keď si v utorok poradil s gruzínskym súperom Nikolosom Basilašvilim v dvoch setoch 7:6 (4) a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Ernesto Escobedo (