Tenis: Escobedo postúpil do 2. kola turnaja ATP v Montreale

Montreal 8. augusta (TASR) - Americký tenista Ernesto Escobedo postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Montreale, keď si v utorok poradil s gruzínskym súperom Nikolosom Basilašvilim v dvoch setoch 7:6 (4) a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Ernesto Escobedo (
08. 08. 2017
Tasr Více zde

Tenis: Rybáriková cez Lučičovú-Baroniovú do 2. kola turnaja WTA v Toronte (3)

Toronto 8. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Toronte nad skúsenou Chorvátkou Mirjanou Lučičovou-Baroniovou v dvoch setoch 7:5, 6:0. Wimbledonská semifinalistka otočila v prvom sete z 1:5

Tenis: Rybáriková cez Lučičovú-Baroniovú do 2. kola turnaja WTA v Toronte (2)

Tenis: Rybáriková cez Lučičovú-Baroniovú do 2. kola turnaja WTA v Toronte

Tenis: Cibulková v 2. kole proti Šafářovej, v hlavnej súťaži aj Rybáriková-SÚHRN

Toronto 8. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Toronte nad nenasadenou Ukrajinkou Lesiou Curenkovou v dvoch setoch 7:6 (3) a 6:4. V druhom kole ju v stredu čaká Češka Lucie Šafářová, ktorá z

Tenis:Del Potro do 2. kola turnaja ATP v Montreale,ukončil víťaznú sériu Isnera

Montreal 8. augusta (TASR) - Argentínsky tenista Juan Martin del Potro sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v kanadskom Montreale. V úvodnom kole vyradil štrnásteho nasadeného Johna Isnera 7:5, 7:5 a ukončil jeho osemzápasovú víťa

Tenis: Kvitová s Venus Williamsovou postúpili do 2. kola turnaja WTA v Toronte

Toronto á. augusta (TASR) - Česká tenistka Petra Kvitová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v kanadskom Toronte. V úvodnom kole si poradila so Španielkou Carlou Suarezovou Navarrovou 6:1, 7:6 (5). dvojhra - 1. kolo: Petra Kvitová (ČR) - Car

Tenis: Gombos prehral v 1. kole turnaja ATP v Montreale s M. Zverevom (3)

Montreal 7. augusta (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos prehral v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Montreale s Nemcom Mischom Zverevom v troch setoch 4:6, 7:6 (5) a 3:6. Duel trval 2:03 h. Gombos sa do hlavnej súťaže prebojoval z dvojkolovej kvalif
07. 08. 2017

Tenis: Gombos prehral v 1. kole turnaja ATP v Montreale s M. Zverevom (2)

Tenis: Cibulková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Toronte (2)

Toronto 7. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Toronte nad nenasadenou Ukrajinkou Lesiou Curenkovou v dvoch setoch 7:6 (3) a 6:4. V druhom kole ju čaká víťazka súboja medzi Češkou Luciou Šaf

Tenis: Gombos prehral v 1. kole turnaja ATP v Montreale s M. Zverevom

Tenis: Cibulková zdolala Curenkovú a postúpila do 2. kola turnaja WTA v Toronte