Tenis: Giorgiová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Štrasburgu (5)

Štrasburg 22. mája (TASR) - Austrálska tenistka Daria Gavrilovová zvíťazila v pondelňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA vo francúzskom Štrasburgu nad Američankou Louisou Chiricovou v dvoch setoch 6:2 a 6:3. Najvyššie nasadená Dánka Caroline W
22. 05. 2017

Tenis: Donaldson postúpil do 2. kola turnaja ATP v Ženeve (3)

Ženeva 22. mája (TASR) - Americký tenista Sam Querrey vyhral v dueli 1. kola dvojhry na turnaji ATP vo švajčiarskej Ženeve nad Nemcom Danielom Altmaierom 6:3 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Sam Querrey (6-USA) - Daniel Altmaier (Nem.) 6:3, 6:4, Michail Kukuški

Tenis: Wozniacka skrečovala duel 1. kola turnaja WTA v Štrasburgu (4)

Tenis: Azarenková plánuje návrat na dvorce už pred Wimbledonom

Moskva 22. mája (TASR) - Bieloruská tenistka Viktoria Azarenková oznámila, že sa po takmer ročnej pauze opäť zapojí do súťažného diania. Bývalá jednotka ženského rebríčka plánuje návrat ešte pred tretím grandslamovým turnajom sezóny vo Wimbledone. Azare

Tenis: Görgesová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Norimbergu (2)

Norimberg 22. mája (TASR) - Americká tenistka Alison Riskeová ako piata nasadená zdolala v dueli 1. kola dvojhry na turnaji WTA v nemeckom Norimbergu Belgičanku Elise Mertensovú po boji 6:4, 4:6 a 6:3. dvojhra - 1. kolo: Tatjana Mariová (Nem.) - Marie Bo

Tenis: Istomin postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Lyone (3)

Lyon 22. mája (TASR) - Taliansky tenista Andreas Seppi postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Lyone, keď zdolal Damira Džumhura z Bosny a Hercegoviny 7:6 (5), 6:4. dvojhra - 1. kolo: Andreas Seppi (Tal.) - Damir Džumhur (Bosna a H.) 7:6 (5), 6:4, Nicolas K

Tenis-Roland: Lacko aj Martin prehrali už v 1. kole kvalifikácie (2)

Paríž 22. mája (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko vypadol hneď v 1. kole kvalifikácie na grandslamový turnaj Roland Garros. Ako jedenásty nasadený v pondelok hladko podľahol Kanaďanovi Stevenovi Diezovi v dvoch setoch 4:6 a 2:6. Na parížskej antuke s

Tenis: Anderson postúpil do 2. kola turnaja ATP v Ženeve (2)

Tenis: Garciová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Štrasburgu (3)

Štrasburg 22. mája (TASR) - Austrálska tenistka Daria Gavrilovová zvíťazila v pondelňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA vo francúzskom Štrasburgu nad Američankou Louisou Chiricovou v dvoch setoch 6:2 a 6:3. dvojhra - 1. kolo: Daria Gavrilovov

Tenis: Riskeová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Norimbergu

Tenis: Querrey postúpil do 2. kola turnaja ATP v Ženeve

Tenis: Šuaj Pcheng postúpila do 2. kola turnaja WTA v Štrasburgu (2)