Tenis: Šramková neuspela v 2. kole kvalifikácie na turnaji WTA v Prahe

Praha 30. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Rebecca Šramková sa neprebojovala na antukovom turnaji WTA v Prahe do hlavnej súťaže. V 2. kole kvalifikácie prehrala s Brazílčankou Beatriz Haddadovou Maiovou za 66 minút 4:6, 0:6 a vypadla z eliminačného &qu
30. 04. 2017

Tenis: Mladenovicová vo finále turnaja WTA v Stuttgarte proti Siegemundovej (2)

Stuttgart 29. apríla (TASR) - Ruská tenistka Mária Šarapovová prehrala v semifinále turnaja v Stuttgarte s Francúzkou Kristinou Mladenovicovou v troch setoch 6:3, 5:7 a 4:6 a na prvom štarte v kolotoči ATP po 15-mesačnom treste za doping tak zostala tesn
29. 04. 2017

Tenis: Šramková postúpila do semifinále kvalifikácie na turnaji WTA v Prahe

Praha 29. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Rebecca Šramková postúpila do semifinále kvalifikácie na turnaji WTA v Prahe, keď si v sobotu poradila v 1. kole s Američankou Asiou Muhammadovou poľahky 6:0 a 6:3. V ďalšom kole sa stretne s Brazílčankou Beat

Tenis: Šarapovová na prvom turnaji po treste za doping skončila v semifinále

Tenis: Čepelová skončila v Istanbule pred bránami finále, podľahla Svitolinovej

Istanbul 29. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová sa neprebojovala do svojho druhého finále na WTA Tour. V semifinále dvojhry na antukovom turnaji v Istanbule nestačila na najvyššie nasadenú hráčku Jelinu Svitolinovú, ktorej podľahla za 74 mi

Tenis: Bedene vo finále turnaja ATP v Budapešti proti Pouilleovi (2)

Budapešť 29. apríla (TASR) - Britský tenista Aljaž Bedene sa prebojoval do finále dvojhry na turnaji ATP v Budapešti. Rodák zo slovinskej Ľubľany vyradil v sobotňajšom semifinálovom dueli Srba Lásla Djereho v dvoch setoch 6:2 a 6:4. Vo finále si zmeria s

Tenis: Thiem vo finále turnaja ATP v Barcelone proti Nadalovi (3)

Barcelona 29. apríla (TASR) - Britský tenista Andy Murray skončil pred bránami finále na turnaji ATP v Barcelone. V sobotňajšom semifinálovom stretnutí podľahol líder svetového rebríčka Dominicovi Thiemovi v troch setoch 2:6, 6:3 a 4:6. "Je svetová

Tenis: Thiem vyradil Murrayho a je vo finále turnaja ATP v Barcelone (2)

Barcelona 29. apríla (TASR) - Britský tenista Andy Murray skončil pred bránami finále na turnaji ATP v Barcelone. V sobotňajšom semifinálovom stretnutí podľahol líder svetového rebríčka Dominicovi Thiemovi v troch setoch 2:6, 6:3 a 4:6. Štvrtý nasadený R

Tenis: Bedene postúpil do finále turnaja ATP v Budapešti

Tenis: Thiem vyradil Murrayho a je vo finále turnaja ATP v Barcelone

Tenis: Halepová do semifinále turnaja WTA v Stuttgarte

Stuttgart 29. apríla (TASR) - Poslednou semifinalistkou na tenisovom turnaji WTA Porsche Grand Prix v Stuttgarte sa v piatok večer stala štvrtá nasadená Rumunka Simona Halepová, ktorá si poradila s Lotyškou Anastasiou Sevastovovu 6:3 a 6:1. dvojhra - štv