Tenis: Nadal bez problémov postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Monte Carlo (6)

Monte Carlo 20. apríla (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych podľahol vo štvrtkovom osemfinálovom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle piatemu nasadenému Chorvátovi Marinovi Čiličovi 2:6 a 6:7. S turnajom sa rozlúčil svetový hráč číslo j
20. 04. 2017
Tasr Více zde

Tenis: Murray skončil v osemfinále: "Spravil som niekoľko zlých rozhodnutí" (4)

Tenis: Wawrinka skončil v osemfinále turnaja ATP v Monte Carle (3)

Tenis: Pouille postúpil do štvrťinále turnaja ATP v Monte Carle (2)

Monte Carlo 20. apríla (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych podĽahol vo štvrtkovom osemfinálovom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle piatemu nasadenému Chorvátovi Marinovi Čiličovi 2:6 a 6:7. S turnajom sa rozlúčil svetový hráč číslo j

Tenis: Čilič postúpil do štvrťinále turnaja ATP v Monte Carle, Murray vypadol

Monte Carlo 20. apríla (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych podĽahol vo štvrtkovom osemfinálovom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle piatemu nasadenému Chorvátovi Marinovi Čiličovi 2:6 a 6:7. dvojhra - osemfinále: Albert Ramos (15-Šp.)

Tenis-Fed:Šramková chce zažiť domácu premiéru,Holanďanky považuje za zdolateľné

Bratislava 20. apríla (TASR) - V Taliansku dokonale splnila úlohu žolíka a pri fedcupovom debute zdolala bývalú šampiónku Roland Garros i finalistku antukového vrcholu sezóny. Teraz túži prvýkrát nastúpiť pred domácimi fanúšikmi a pomôcť slovenským tenis

Tenis: Tehotná Serena Williamsová vynechá zvyšok sezóny

New York 20. apríla (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová oznámila, že je tehotná. Na sociálnej sieti Snapchat uverejnila fotku črtajúceho sa bruška s popiskom "20 týždňov". Jej zástupcovia oznámili, že 35-ročná hráčka, ktorá sa na budú

Tenis: Schwartzman sa prebojoval do osemfinále turnaja ATP v Monte Carle (3)

Monte Carlo 19. apríla (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych vyhral v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle nad Nemcom Tommym Haasom 3:6, 6:1 a 6:4 a postúpil do osemfinále. dvojhra - 2. kolo: Tomáš Berdych (9-ČR) - Tommy Haas
19. 04. 2017

Tenis: Murray i Nadal postúpili do osemfinále turnaja ATP v Monte Carle (2)

Tenis: Serena Williamsová oznámila, že je tehotná

New York 19. apríla (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová oznámila, že je tehotná. Na sociálnej sieti Snapchat uverejnila fotku črtajúceho sa bruška s popiskom "20 týždňov". Tridsaťpäťročná Američanka, ktorá počas kariéry vyhrala rekor

Tenis: Cibulková pre zranenie nenastúpi proti Holandsku:"Je mi to veľmi ľúto"(2)

Bratislava 19. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková pre zranenie zápästia nenastúpi v baráži o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie proti Holandsku. Vo víkendovom dueli na antuke v bratislavskom NTC ju nahradí Daniela Hantuchová. S