Tenis: Cibulková pre zranenie nenastúpi proti Holandsku, nahradí ju Hantuchová

Bratislava 19. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková pre zranenie zápästia nenastúpi v baráži o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie proti Holandsku. Vo víkendovom dueli na antuke v bratislavskom NTC ju nahradí Daniela Hantuchová. S
19. 04. 2017

Tenis: Berdych postúpil do osemfinále turnaja ATP v Monte Carle

Monte Carlo 19. apríla (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych vyhral v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle nad Nemcom Tommym Haasom 3:6, 6:1 a 6:4 a postúpil do osemfinále. dvojhra - 2. kolo: Tomáš Berdych (9-ČR) - Tommy Haas

Tenis-DC: Slováci proti Poľsku na antuke v NTC, Moška:"Bola to jasná voľba"(2)

Bratislava 19. apríla (TASR) - Slovenskí tenisti odohrajú zápas 2. kola baráže o účasť v 1. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára proti Poľsku na antuke v bratislavskom NTC. Duel v Aegon aréne, ktorý je na programe 15. - 17. septembra, by sa mal us

Tenis-DC: Slováci odohrajú baráž s Poľskom na antuke v NTC

MONITOR-Tenis: Cibulková má zranené zápästie, štart proti Holandsku otázny

Bratislava 19. apríla (TASR) - Nad štartom slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej vo víkendovej baráži o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie proti Holandsku visí otáznik. Svetová štvorka má zranené zápästie. Informovalo o tom stredajšie vydanie d

Tenis: Goffin postúpil do 3. kola turnaja ATP v Monte Carle - SÚHRN

Monte Carlo 18. apríla (TASR) - Francúzsky tenista Lucas Pouille vyhral v stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle nad Američanom Ryanom Harrisonom v dvoch setoch 6:2 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Lucas Pouille (11-Fr.) - Ryan Harrison (USA) 6:
18. 04. 2017

Tenis: Cuevas postúpil do 3. kola turnaja ATP v Monte Carle (7)

Tenis: Djokovič postúpil do 3. kola turnaja ATP v Monte Carle (6)

Tenis: Chardy postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (5)

Tenis-Fed: Holanďanky chcú prekvapiť, Haarhuis si pochvaľuje antuku v NTC

Bratislava 18. apríla (TASR) - Holandské tenistky chcú vo víkendovej baráži o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie proti Slovensku prekvapiť. Kapitán Paul Haarhuis si po úvodných tréningoch pochvaľoval antukový dvorec i prostredie v NTC. "Do

Tenis: Veselý postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (4)

Tenis: Haas postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (3)