Tenis: Struff postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (2)

Monte Carlo 18. apríla (TASR) - Francúzsky tenista Lucas Pouille vyhral v stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle nad Američanom Ryanom Harrisonom v dvoch setoch 6:2 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Lucas Pouille (11-Fr.) - Ryan Harrison (USA) 6:
18. 04. 2017

Tenis: Pouille postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle

Tenis: Bývalá svetová jednotka Šarapovová oslávi v stredu 30. narodeniny

Ňagaň/Bratislava 18. apríla (TASR) - Ruská tenistka Maria Šarapovová oslávi v stredu 19. apríla 30. narodeniny. Jedna z najbohatších športovkýň na svete má v súčasnosti vynútenú prestávku v športovej kariére pre doping. Na kurty by sa bývalá svetová jedn

Tenis: Kvitová plánuje návrat na Roland Garros: "Urobila som veľký progres"

Paríž 18. apríla (TASR) - Česká tenistka Petra Kvitová plánuje svoj návrat na kurty na májovom grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. Dvojnásobná víťazka Wimbledonu sa vlani v decembri v jej byte v Prostějove stala obeťou útoku. Neznámy páchateľ,

Tenis: Berdych postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (6)

Monte Carlo 17. apríla (TASR) - Španielsky tenista Roberto Bautista Agut zvíťazil v pondelňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle nad Nikolozom Basilašvilim z Gruzínska 1:6, 6:3, 7:5. dvojhra - 1. kolo: Pablo Cuevas (16-Urug.) - Vik
17. 04. 2017

Tenis: Ramos postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (5)

Tenis: Carreno-Busta postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (4)

Tenis: Edmund postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (3)

Tenis: Kližan vypadol na turnaji ATP v Monte Carlo v 1. kole s Almagrom

Monte Carlo 17. apríla (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan podľahol v pondelňajšom zápase úvodného kola hlavnej súťaže turnaja ATP v Monte Carlo Španielovi Nicolasovi Almagrovi 6:4, 3:6 a 1:6. Súboj trval bez jednej minúty dve hodiny. Najlepší slov

Tenis: Zverev postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (2)

Tenis: Španiel Bautista Agut postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle

Tenis: Martin víťazom challengeru v San Luis Potosi (2)

San Luis Potosi 17. apríla (TASR) - Slovenský tenista Andrej Martin nasadený ako piaty sa stal víťazom challengerového turnaja v mexickom San Luis Potosi. V nedeľňajšom finále antukového podujatia s dotáciou 50.000 USD zdolal Španiela Adriana Menendeza-M