Tenis: Riskeová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dubaji (7)

Dubaj 20. februára (TASR) - Francúzska tenistka Kristina Mladenovicová zdolala v pondelňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA v Dubaji Kateřinu Siniakovú z Česka dva razy 6:3. dvojhra - 1. kolo: Catherine Bellisová (USA) - Julia Putincevová (17-
20. 02. 2017

Tenis-DC: Štvrťfinále medzi Francúzskom a Veľkou Britániou bude na antuke

Paríž 20. februára (TASR) - Štvrťfinálový zápas Davisovho pohára medzi tenistami Francúzska a Veľkej Británie odohrajú na antuke v meste Rouen. Francúzi sa vrátia na miesto, kde pred štyrmi rokmi zdolali Izrael 4:1. Domáci tím si zabezpečil postup medzi

Tenis: Hsieh postúpila do 2. kola turnaja WTA v Budapešti (3)

Budapešť 20. februára (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová skončila na turnaji WTA v Budapešti už v prvom kole. Nad jej sily bola ôsma nasadená Nemka Annika Becková, ktorej podľahla za 71 minút hladko v dvoch setoch 2:6 a 2:6. dvojhra - 1. kolo: Ann

Tenis: Parmentierová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Budapešti (2)

Tenis: Wozniacka postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dubaji (6)

Tenis: Jaziri postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marseille (2)

Marseille 20. februára (TASR) - Ruský tenista Michail Južnyj postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marseille. V prvom kole zdolal Gréka Stefanosa Tsitsipasa v troch setoch 6:1, 4:6 a 7:5. dvojhra - 1. kolo: Michail Južnyj (Rus.) - Stefanos Tsitsipas (Gr.)

Tenis: Južnyj postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marseille

Tenis: Davisová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dubaji (5)

Tenis: Čepelová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Budapešti s Beckovou

Tenis: Federer po desiatich rokoch v Prahe, prišiel spropagovať Laver Cup

Praha 20. februára (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer po takmer desiatich rokoch opäť zavítal do Prahy. Cieľom jeho návštevy českej metropoly bola propagácia exhibičného turnaja družstiev s názvom Laverov pohár (Laver Cup), ktorý sa 22.-24. septe

Tenis: Konjuhová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dubaji (4)

Tenis: Gombos postúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Marseille

Marseille 20. februára (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos sa prebojoval do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Marseille. V pondelňajšom finále dvojkolovej kvalifikácie si ako štvrtý nasadený poradil s domácim Francúzom Vincentom Millotom v dvoch seto