Tenis: Berdych postúpil do 2. kola turnaja ATP v Rotterdame (2)

Rotterdam 13. februára (TASR) - Holandský tenista Robin Haase postúpil do druhého kola turnaja ATP v Rotterdame, keď si poradil s Nemcom Florianom Mayerom v dvoch setoch 7:5 a 7:6 (3). dvojhra - muži - 1. kolo: Robin Haase (Hol.) - Florian Mayer (Nem.) 7
13. 02. 2017
Tasr Více zde

Tenis: Stosurová do 2. kola turnaja v Dauhe

Dauha 13. februára (TASR) - Austrálska tenistka Samantha Stosurová zvíťazila v pondelňajšom zápase 1. kola turnaja WTA v katarskej Dauhe nad lotyšskou súperkou Anastasiou Sevastovovou v dvoch setoch 7:5 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Samantha Stosurová (Aus.)

Tenis: Haase postúpil do 2. kola turnaja ATP v Rotterdame

Tenis-Fed: Šramkovej vyšla prognóza, Lipták by privítal nový model so 16 tímami

Forli 13. februára (TASR) - Na začiatku fedcupového týždňa sebavedomo vyhlásila, že slovenské tenistky majú na to, aby na horúcej talianskej pôde zvíťazili. Bola presvedčená, že po dvojhrách môžu viesť zverenky kapitána Mateja Liptáka na antuke vo Forli

Tenis: Šafářová tvárou trnavskej EMPIRE Tennis Academy: "Páči sa mi projekt"

Trnava 13. februára (TASR) - Ženský tenisový tím EMPIRE Tennis Academy získal výraznú posilu, členkou jeho akadémie sa stala štvornásobná grandslamová šampiónka vo štvorhre a 4-násobná fedcupová víťazka Lucie Šafářová z Česka. Finalistka dvojhry na Rola

Tenis: S. Williamsová vedie rebríček WTA, Cibulková 5., Kučová 76.

St. Petersburg 13. februára (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová je stále na čele svetového rebríčka WTA pred Nemkou Angelique Kerberovou a Češkou Karolínou Plíškovou. Najlepšia slovenská singlistka Dominika Cibulková si udržala piate miesto, Kr

Tenis: Murray je stále na čele rebríčka ATP, Kližan klesol na 73. priečku

Londýn 13. februára (TASR) - Britský tenista Andy Murray je aj k 13. februáru na čele svetového rebríčka ATP Entry. Švajčiar Roger Federer sa posunul z desiateho na deviate miesto pred Francúza Gaela Monfilsa. Najlepší slovenský singlista Martin Kližan k

Tenis-Fed: Oslava s pohárom vína a večerou, Lipták: "Šramková je prísľub"

Bratislava 13. februára (TASR) - Kvalitným talianskym jedlom a pohárom miestneho vína oslávili slovenské tenistky nečakaný, o to však príjemnejší postup cez domáci tím (3:2) v zápase 1. kola II. svetovej skupiny Pohára federácie vo Forli. Kapitán slovens

Tenis-Fed: USA v semifinále proti Česku - SÚHRN

Bratislava 13. februára (TASR) - Tenistky Bieloruska postúpili do semifinále svetovej skupiny Pohára federácie, keď v Minsku zdolali Holandsko 4:1. Druhý bod pre Bielorusko získala Alexandra Sasnovičová, ktorá zvíťazila nad Kiki Bertensovou 6:3, 6:4 a ro

Tenis-Fed: Talianky dostali na frak - ohlasy médií na triumf Sloveniek vo Forli

Forli 13. februára (TASR) - Ohlasy talianskych médií na triumf slovenských tenistiek nad domácim tímom (3:2) v zápase 1. kola II. svetovej skupiny Pohára federácie vo Forli: Gazzetta dello Sport: "Taliansko môže zabudnúť na rýchly návrat do svetovej

Tenis: Estrella zavrŕšil v Quite víťazný hetrik

Quito 12. februára (TASR) - Tretíkrát po rokoch 2015 a 2016 ovládol Victor Estrella z Dominikánskej republiky tenisový turnaj ATP v ekvádorskom Quite. V nedeľu vo finále zdolal nasadeného hráča číslo tri Paolo Lorenziho z Talianska po trojsetovej bitke 6