Tenis-Fed: Švajčiarky vyhrali 4:1, zahrala si aj Hingisová (7)

Bratislava 12. februára (TASR) - Tenistky Bieloruska postúpili do semifinále svetovej skupiny Pohára federácie, keď v Minsku zdolali Holandsko 4:1. Druhý bod pre Bielorusko získala Alexandra Sasnovičová, ktorá zvíťazila nad Kiki Bertensovou 6:3, 6:4 a ro
12. 02. 2017

Tenis-Fed: Američanky vedú nad Nemkami 2:0 (6)

Tenis-Fed: Do semifinále aj Švajčiarky cez Francúzky (5)

Tenis-Fed: Do semifinále aj Švajčiarky cez Francúzky (4)

Tenis-DC: Rozhodca Gabas podstúpil operáciu ľavého oka

Ottawa 12. februára (TASR) - Francúzsky tenisový rozhodca Arnaud Gabas podstúpil operáciu ľavého oka. Empajrového arbitra nešťastne inzultoval v stretnutí prvého kola Davisovho pohára kanadský tenista Denis Shapovalov. Incident sa stal v rozhodujúcom pi

Tenis-Fed: Lipták po výhre v Taliansku: "Poriadne to s dievčatami oslávime" (5)

Forli 12. februára (TASR) - Slovenské tenistky sa prebojovali do aprílovej baráže o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie. V dueli 1. kola II. svetovej skupiny totiž senzačne vedú nad domácim Talianskom už 3:1. O rozhodujúci tretí bod pre tím kapitá

Tenis: Domáci Dimitrov vyhral turnaj ATP v Sofii

Sofia 12. februára (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov vyhral v nedeľu domáci ATP turnaj v Sofii. Vo finále si ako nasadený hráč číslo tri poradil s dvojkou podujatia Belgičanom Davidom Goffinom 7:5 a 6:4. Je to pre neho druhý titul v sezóne, celk

Tenis-Fed: Slovenky vyhrali v Taliansku 3:2, hrdinkou debutantka Šramková (4)

Tenis-Fed: Moška: "Zdolať Talianky na ich pôde je fantastický výsledok" (2)

Forli/Bratislava 12. februára (TASR) - Reakcia prezidenta Slovenského tenisového zväzu Tibora Macka na víťazstvo Sloveniek v Taliansku v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára federácie: Tibor Macko, prezident STZ (zdroj TASR): "Blahoželám nehrajúcemu

Tenis-Fed: Macko po výhre Sloveniek v Taliansku: "Rebecca hrala fantasticky"

Forli/Bratislava 12. februára (TASR) - Reakcia prezidenta Slovenského tenisového zväzu Tibora Macka na víťazstvo Sloveniek v Taliansku v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára federácie: Tibor Macko, prezident STZ: "Blahoželám nehrajúcemu kapitánovi Ma

Tenis-Fed: Garbinová po neúspešnom debute: "Čakali sme, že Šramková znervóznie"

Tenis: Zverev vyhral turnaj ATP v Montpellieri, zinkasoval 85. 945 eur (2)

Montpellier 12. februára (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev triumfoval v nedeľu po výhre nad domácim Francúzom Richardom Gasquetom 7:6 (4) a 6:3 vo finálovom stretnutí dvojhry na turnaji ATP v Montpellieri. Len 19-ročný hráč získal na okruhu ATP d